Ropörtaj hazırlığı..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ynt: RE: Cvp: Ropörtaj hazırlığı..

chatin_62' Alıntı:
cantara' Alıntı:
Hocam fotoğraf vermeyeceğim demişti ama... KateZ röportajında o da kabul etmemiş fakat daha sonra fotoğrafın herkese açık olması yerine sadece belirli yöneticilerin görebilmesine izin vermiş, "set permission" yapmış yani. Biz de aynı şeyi yapabilir miyiz bir sorun isterseniz?

Gerçek adını, hobilerini, izlediği dizileri vs. zaten soracaksınız herhalde o yüzden hiç yazmayayım :P

Ben en son Nanana röportajında kalmıştım. Katez ile de mi yapıldı. en.miui.com u iş yoğunluğundan çok boşladım galiba.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ben de bugün denk geldim hocam, tarihe bakmadım ama yeni yapılmıştı galiba.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Cvp: Ropörtaj hazırlığı..

cantara pid=4774 dateline=1404414865' Alıntı:
chatin_62 pid=4756 dateline=1404413231' Alıntı:
cantara pid=4741 dateline=1404407176' Alıntı:
Hocam fotoğraf vermeyeceğim demişti ama... KateZ röportajında o da kabul etmemiş fakat daha sonra fotoğrafın herkese açık olması yerine sadece belirli yöneticilerin görebilmesine izin vermiş, "set permission" yapmış yani. Biz de aynı şeyi yapabilir miyiz bir sorun isterseniz?

Gerçek adını, hobilerini, izlediği dizileri vs. zaten soracaksınız herhalde o yüzden hiç yazmayayım :P

Ben en son Nanana röportajında kalmıştım. Katez ile de mi yapıldı. en.miui.com u iş yoğunluğundan çok boşladım galiba.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ben de bugün denk geldim hocam, tarihe bakmadım ama yeni yapılmıştı galiba.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet KateZ ropörtajı bugün yayınlandı, açıkcası bende kendi kendime kızdım bizim yapacağımız ropörtajda çok zaman kaybettiğim için, herşeyi hazırlayıp sil baştan yaptığım için..

Üst Alt