Soru Rootum Gidermi?

Emirhandlcoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Samsung A20-5F
Konular
1
Magisk Manager Bildiğiniz Gibi Her Geçen Gün Güncelleme Alıyor ve Ben Biraz bazı şeylere takılıyorum Arkadaşlar Güncel Kalsın hata gözükmesin diye kusura bakmayın Sizide uğraştıriyorsam saçma sapan konu için veya basit bir soru için. Sorum Şu ki; Magisk Manager Uygulamasını Güncellemek İstiyorum Apk yı yüklüyorum bu uygulamaya ait güncelleme yap diyorum yapa bastıktan sonra magiske giriyorum hala yükle problemi çıkıyor magisk manager uygulamamı silsem ondan sonra yeni magisk manager apk mı yüklesem Rootum Gidermi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221023-012423.jpg
    Screenshot_20221023-012423.jpg
    171,7 KB · Görüntüleme: 18

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Apk' yı uygulama menüsünden silseniz de magisk silinmez, bunun için twrp den silmeniz yada format atmanız lazım. Ama bazı durumlarda hatalarla karşılaşmanız da olası. Ancak şunu da belirtmek isterim ki güncelleme yapmasanız da bir şey olmaz. Sorunsuz kullanıyorsanız kullanmaya devam edin, ben halen 23 sürümünü kullanıyorum mesela. Ayarlarından güncellemeleri kapatırsanız o uyarıyı da almazsınız.

Emirhandlcoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Samsung A20-5F
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apk' yı uygulama menüsünden silseniz de magisk silinmez, bunun için twrp den silmeniz yada format atmanız lazım. Ama bazı durumlarda hatalarla karşılaşmanız da olası. Ancak şunu da belirtmek isterim ki güncelleme yapmasanız da bir şey olmaz. Sorunsuz kullanıyorsanız kullanmaya devam edin, ben halen 23 sürümünü kullanıyorum mesela. Ayarlarından güncellemeleri kapatırsanız o uyarıyı da almazsınız.
Teşekkürler Kral Gecen Güzel Olsun

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Sizin de inşallah.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
mustafaozkan1414 hocama ek olarak şunları belirteyim, Magisk'in en güncel sürümü şuan zaten 25.2 ve siz o surumdesiniz herhangi bir güncellemesi yok.

Hala yükle demesinin sebebi magisk tarafından ortaya çıkan ufak bir bug. Kısacası magiskiniz güncel. Çözümünü bir yerde okumuştum ancak çok uğraştırıcı bir işlemdi, sırf bunun için bu kadar uğraşmakta mantıksız.

Son olarak ta eğer bir sorun yaşamıyorsunuz ve ya yaşadığınız bir sorun varsa ve yeni sürümün güncelleme notlarında bu sorunun çözüldüğünü belirtmemişseler zaten Magisk'i güncellemeyin, magisk sürekli güncel kalması gereken bir uygulama degil.

Üst Alt