Yardım Rootlu Görünüyor

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Arkadaşlar Merkezi Hekim Randevu Sistemi uygulamasına girerken Kullandığınız cihaz rootlu gibi bir uyarı verdi. Root yüklemedim ki bu cihazda denemedim bile nerden çıktı şimdi bu. Mi 10 da böyle bir sorun yoktu Mi 11e geçince çıktı. Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Root checker uygulamasıyla kontrol ettim. Böyle bir sonuç çıktı

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Arkadaşlar Merkezi Hekim Randevu Sistemi uygulamasına girerken Kullandığınız cihaz rootlu gibi bir uyarı verdi. Root yüklemedim ki bu cihazda denemedim bile nerden çıktı şimdi bu. Mi 10 da böyle bir sorun yoktu Mi 11e geçince çıktı. Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum..

Root Checker uygulmasını doğru kullandınız mı !? Uygulamayı başlatırken sizden izin ister ve o izni vermesseniz root lu olsa bile cihaz yukarıda ki gibi root suz gösterir izni verirseniz cihaz da root varsa rootlu olarak gösterecektir bence bundan emin olun iyice root varsa şayet bunu kaldırabilirsiniz ama bunu kesin öğrenmeniz gerekli , şayet yoksa bence temiz bir kurulum yaparak da tekrar çözülebilir

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Cihaz magisk ile rootluysa bile Magisk menüden magisk hide dan ilgili uygulamayı seçerseniz de sorunsuz çalışır.

Oyla:

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
bootloader kilidi açık mı? cihazda twrp yüklü mü?
Yok dostum hiç bir root işlemi yapmadım. Twrp yüklü değil. Bootloader ne bilmiyorum ama daha on günlük telefon
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz magisk ile rootluysa bile Magisk menüden magisk hide dan ilgili uygulamayı seçerseniz de sorunsuz çalışır.
Yok hocam ne root var ne de magisk. Mi 11 e geçince oldu

Root Checker uygulmasını doğru kullandınız mı !? Uygulamayı başlatırken sizden izin ister ve o izni vermesseniz root lu olsa bile cihaz yukarıda ki gibi root suz gösterir izni verirseniz cihaz da root varsa rootlu olarak gösterecektir bence bundan emin olun iyice root varsa şayet bunu kaldırabilirsiniz ama bunu kesin öğrenmeniz gerekli , şayet yoksa bence temiz bir kurulum yaparak da tekrar çözülebilir
Hocam sadece sorumluluk reddi bildirimine onay verip yaptım. Sildim tekrar yükledim yine başka izin istemedi. Yine aynı sonucu verdi

Son düzenleme:
Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Yok dostum hiç bir root işlemi yapmadım. Twrp yüklü değil. Bootloader ne bilmiyorum ama daha on günlük telefon

Yok hocam ne root var ne de magisk. Mi 11 e geçince oldu
1- Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile Root kontrolü ne alaka, buna gülümsedim.
2- Sizin Root işlemi yapıp-yapmadığınızı sorgulamak yerine bu telefonu aldığım iş yeri telefonun üzerinde ne yapmış diye sorgulamanız gerekiyor.

Sanırım, cihaza IMEI atılmış ve yazılım yüklenmiş olma ihtimali yüksek görünüyor.

Oyla:

cemko28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
note 4
Konular
2
en para ve ziraat uygulamalarını da yükle onlarda root check istiyor eğer cıkarsa root vardır belki.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

Ayarlar, telefon hakkında bölümüne girin tüm özellikler bölümünden MIUI sürümüne ard arda 7kez dokunun geliştirici modu açılacaktır.
tekrar Ayarlar, ek ayarlar, geliştirici seçeneklerinden MI Kilit açma durumunu kontrol edin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
1- Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile Root kontrolü ne alaka, buna gülümsedim.
2- Sizin Root işlemi yapıp-yapmadığınızı sorgulamak yerine bu telefonu aldığım iş yeri telefonun üzerinde ne yapmış diye sorgulamanız gerekiyor.

Sanırım, cihaza IMEI atılmış ve yazılım yüklenmiş olma ihtimali yüksek görünüyor.
Hocam telefonu Media M den alalı on gün falan oldu. Mi 10 da böyle bir sorun yoktu
Ekran videosunu çektim ama dosya eklenmiyor

en para ve ziraat uygulamalarını da yükle onlarda root check istiyor eğer cıkarsa root vardır belki.
Hocam ziraatte istemedi

Arkadaşlar telefonunda root olmayanlardan rica etsem sizde bi dener misiniz. Sadece bende mi yoksa programın kendisinde mi sorun var ona baksak

Ayarlar, telefon hakkında bölümüne girin tüm özellikler bölümünden MIUI sürümüne ard arda 7kez dokunun geliştirici modu açılacaktır.
tekrar Ayarlar, ek ayarlar, geliştirici seçeneklerinden MI Kilit açma durumunu kontrol edin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hemşo bende Orduluyum. Dediğin gibi yaptım

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt