İpucu Rootlu cihazımda play store'den indirdiğim nexflix son sürüm bende çalışmaya başladı

Kingrider

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kingrider
Cihazım
Redmi Note 7 64
Meslek
Tekniker Adayı
Konular
16
Arkadaşlar merhaba.

cihazım rootlu ve bootloader kilidim açık.

Pixel experience 9.0 pie plus edition romunu kullanıyorum. Şuana kadar Netflix Google Play'de hiç gözükmüyordu. APK yükleyince de çalışmıyordu. Formda denk gelmiştim bir sürümü çalışıyormuş galiba onu görmüştüm denediğimde o çalıştı ama son sürüm apkler çalışmıyordu.

Birkaç gün önce baktığımda play storede gözükmüyordu. Bugün denk geldim gözüküyor indirdim açmadan önce magisk hide kullandım sonra çalıştırdım. Ücretsiz üyelik 1 ay deneme yapıp kullandım gayet iyi çalışıyor herhangi bir sorun yok.

Normalde rootlu BL kilidi açık cihazlarda son sürüm Netflix çalışmıyor diye biliyordum o yüzden yazdım. Belki başka arkadaşlarda da indirilebilir olmuştur.

Belki diğer arkadaşlarda benim gibi son sürüm indirebilir diye paylaşmak istedim. Netflix ekran görüntüsü aldırmadığı için onu atamadım.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Evet hocam, bende forumda çok karşılaştım bahsettiğiniz olaylarla fakat bu durum kullanılan ROM ile alakalı galiba resmi avrupa ROM kullanıyorum, cihaz BL açık, TWRP yüklü, Magisk ile root var ayrıca root gizleme işlemide yapmadım hiç ve Normal bir şekilde DRM L1 ile kullanıyorum Netflix'i Gplay güncellemelerini de sorunsuz alıyor.

Dediğim gibi ROM ile alakalı galiba, forumun büyük kısmı çin tabanlı ROM kullanıyor ve bu yüzden DRM L3'e sahipler ve bır kısmı da hiç yükleyemiyor bile güncel Netflix uygulamasını.

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
Benim cihazımda Çin tabanlı eu rom var. Netflix bu cihaza uyumlu değil diyordu, google play ayarlarına baktığımda cihaz sertifikalı değil yazıyordu. Forumdan nasıl sertifikalı yapıcağımı buldum sertifikalı yaptım sorun kalktı google playden kurabiliyorum.
Cihazda twrp magisk mevcut.

Kingrider

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kingrider
Cihazım
Redmi Note 7 64
Meslek
Tekniker Adayı
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim cihazımda Çin tabanlı eu rom var. Netflix bu cihaza uyumlu değil diyordu, google play ayarlarına baktığımda cihaz sertifikalı değil yazıyordu. Forumdan nasıl sertifikalı yapıcağımı buldum sertifikalı yaptım sorun kalktı google playden kurabiliyorum.
Cihazda twrp magisk mevcut.
Bende sertifikalı olsa da gözükmüyordu ne olduysa gözükmeye başladı. Eskiden APK bile yüklesem cihaza uyumlu değil deyip atıyordu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet hocam, bende forumda çok karşılaştım bahsettiğiniz olaylarla fakat bu durum kullanılan ROM ile alakalı galiba resmi avrupa ROM kullanıyorum, cihaz BL açık, TWRP yüklü, Magisk ile root var ayrıca root gizleme işlemide yapmadım hiç ve Normal bir şekilde DRM L1 ile kullanıyorum Netflix'i Gplay güncellemelerini de sorunsuz alıyor.

Dediğim gibi ROM ile alakalı galiba, forumun büyük kısmı çin tabanlı ROM kullanıyor ve bu yüzden DRM L3'e sahipler ve bır kısmı da hiç yükleyemiyor bile güncel Netflix uygulamasını.
Evet dediğiniz gibi. Benim anlamadığım hiçbir şey yapmadım kendi kendine oldu bu durum. Romu uzun süredir kullanıyorum ilk defa yeni oldu.

Üst Alt