Yardım Rootlu cihazda Ziraat nfc sorunu

afcan4455

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
note 7
Konular
1
Aynı kaldı
Zygisk modunu flash et. Ve yükledikten sonra magisk ayarlarını görseldeki gibi tikleri işaretle aktif et.
Alt kısımda ise Reddetme listesini yapılandır menüsüne gir ve Ziraat uygulamasına tik koy.Tahminimce çalışacaktır.

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
magisk delta kurdunuz safety net flashladınız c zygiskten ziraat mobili aktif ettiniz yeniden başlattınız ve ziraat mobilin verilerini temizleyip yeniden başlatıp uygulamaya giriş yaptınız tüm bunları yaptıktan sonra hala duzelmediyse bilmiyorum

afcan4455

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
note 7
Konular
1
magisk delta kurdunuz safety net flashladınız c zygiskten ziraat mobili aktif ettiniz yeniden başlattınız ve ziraat mobilin verilerini temizleyip yeniden başlatıp uygulamaya giriş yaptınız tüm bunları yaptıktan sonra hala duzelmediyse bilmiyorum
Hepinize teşekkürler arkadaşlar bu şekilde oldu fakat magisk delta cihazımda ( 11t pro Endonezya rom) sağlıklı çalışmıyor sanırım bakalım çok sorun olursa silerim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-12-19-25-35-552_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-07-12-19-25-35-552_com.miui.home.jpg
    570,4 KB · Görüntüleme: 10

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Hepinize teşekkürler arkadaşlar bu şekilde oldu fakat magisk delta cihazımda ( 11t pro Endonezya rom) sağlıklı çalışmıyor sanırım bakalım çok sorun olursa silerim
temiz kurulum yapın hocam bir de öyle deneyin magisk üzerinden flashlamayın magiski kaldırıp twrp üzerinden delta flashlayın

Üst Alt