Yardım Rootlu cihaza magisk yükleme

Ercanzynk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
SamsungNote10+
Konular
35
Arkadaşlar Telefon Samsung Note 10 + İmei için root gerekli .Root atacağım,supersu üzerine magisk kurarsam sorun olurmu?Modül için gerekli.Normal kurulumla olur mu?Twrp üzerinden magisk son sürümü rahat indirir miyim?İşin ehli bilen üstatlarım yazarsa sevinirim.

flowerhorn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
elif
Cihazım
Note 10 pro
Konular
0
Merhaba ben j4 plus için önce bootleader kildini açıp sonra odin ile twrp kurup twrp üzerinden magisk kurarak root yapmıştım yöntem aynı olabilir . İşin ehli cevap verirse iyi olur

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar Telefon Samsung Note 10 + İmei için root gerekli .Root atacağım,supersu üzerine magisk kurarsam sorun olurmu?Modül için gerekli.Normal kurulumla olur mu?Twrp üzerinden magisk son sürümü rahat indirir miyim?İşin ehli bilen üstatlarım yazarsa sevinirim.
Download modunda twrp kurun sonrasında cihazı twrp üzerinden açıp magisk v23.zip kurun root olur.
Her cihazın root şekli aynıdır twrp oldukça direk magisk flashlanir hocam

Ercanzynk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
SamsungNote10+
Konular
35
Download modunda twrp kurun sonrasında cihazı twrp üzerinden açıp magisk v23.zip kurun root olur.
Her cihazın root şekli aynıdır twrp oldukça direk magisk flashlanir hocam
teşekkürler üstat imei için supersu lazım ama üstüne magisk kurarsam kararsızlık olur mu diye merak içindeyim.

Üst Alt