Yardım Xiaomi Mi Mix Root Nasıl Yapılır?

Sinann25

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Mi mix
Konular
5
Cümleten Selamun Aleyküm Arkadaşlar Elden İkinci El Mi Mix Cihaz Aldım Cihazın Kilidi Açık Ama Bir Türlü Root Atamadım Bütün Adımları İzledim Ama Olmadı Sayfa Admin Ve Yöneticilerinden Bir Kardeşim Uzaktan Bağlanıp Cihazıma Root Atabilir mi Lütfen Ya
rdım Edin

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Denedim Çok Denedim Ama Olmadı Bende Buraya Yazdım Forumun Güzel Kaliteli Delikanlı Yöneticilerinden Biri Çıkıp Uzaktan Bağlanarak Root Atar Belki

Hocam ayıp olmayacaksa kaça aldınız ve hangi modeli acaba
Selametle

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Uzaktan yardım istemek yerine izlediğiniz adımları, nerede takıldığınızı vb. şeyleri bizlere iletirseniz ona göre yardımcı olmaya çalışırız

Oyla:

Sinann25

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Mi mix
Konular
5
Uzaktan yardım istemek yerine izlediğiniz adımları, nerede takıldığınızı vb. şeyleri bizlere iletirseniz ona göre yardımcı olmaya çalışırız
Daha Önce Bir Admin Arkadaş Uzaktan Bağlanıp Root Atmıştı Magisk İle Ama 1 Ay Sonra Root Checker Programı Denedim Root Hatası Aldım Bende Adımları Tekrar İzledim Bir Kaç Kez Denedim Birinde İndirdiğim Root Dosyası Görünmüyordu Birinde Mi Yazısında Takılı Kaldı Birinde Mix Yazısında Takılı Kaldı O Yüzden Bıraktım Şimdi Aynı Şeyleri Tekrar Yaşamasını İstemiyorum O Yüzden Yöneticilerden Yardım İstedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ayıp olmayacaksa kaça aldınız ve hangi modeli acaba
Selametle
İkinci El Diye Aldım Askere Giden Bir Çoçuk Satıyordu Cihaz Yurt Dışı Ama Kayıtlı Herşeyi Tmm Nakit 1000 Tl Verdim 1 Senedir Kullanıyorum Daha 3 Senede Kullanırım Cihaz Mi Mix Modeli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp yükleye bildiniz mi
Yükledim Ama Bütün Klasörler Boş Gözüküyor Tlf Açınca Dosya İnmiş Var Ama Twrp yİ Açınca Hiçbirşey Gözükmüyor

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Daha Önce Bir Admin Arkadaş Uzaktan Bağlanıp Root Atmıştı Magisk İle Ama 1 Ay Sonra Root Checker Programı Denedim Root Hatası Aldım Bende Adımları Tekrar İzledim Bir Kaç Kez Denedim Birinde İndirdiğim Root Dosyası Görünmüyordu Birinde Mi Yazısında Takılı Kaldı Birinde Mix Yazısında Takılı Kaldı O Yüzden Bıraktım Şimdi Aynı Şeyleri Tekrar Yaşamasını İstemiyorum O Yüzden Yöneticilerden Yardım İstedim

Hocam yapacağınız şey twrp üzerinden magisk dosyası flashlamak. Gerekli tüm rehberler forumda mevcut, herkese açık konular.

Oyla:
Üst Alt