Soru root yetkisi çalışmıyor

Dirsehan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
Kernel adiutor yükledim termal kontrolü kapatmak için fakat magisk ile root olmasına rağmen kendi kendine isteği reddediyor kabul etme seçeneği çıkmıyor. Magisk yüklü cihazda şuan ne yapabilirim ?

xm4sk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
18
Magisk sürümünüz nedir hocam? Magiske girip yetkili kullanıcı sekmesinden izin durumuna bakar mısınız

Dirsehan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
Sürekli ..... için yetkili kullanıcı hakları reddedildi uyarısı çıkıyor. Magisk 20.1 kullanıyorum, yetkili kullanıcı olarakta uygulamalar ve adb var

xm4sk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
18
Hocam magisk 20 surumunu dener mısınız 20.1 surumu yuklu ıse bırde dedıgım bolumden yetkılı kullanıcı bolumunden kontrol eder mısınız olmadı surum dusurunuz..

Dirsehan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
Magiski tekrar yüklemek için var olanı ''kaldır'' seçeneğinden kaldırayım mı yoksa twrpden direk magisk 20 mi kurayım ?

xm4sk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
18
Hocam indirip twrpden flashlayın ardından flashlayınız.

Nescafe656

Mevlüt
Yönetici
Destek Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T Pro 6/128
Konular
53
Magiski tekrar yüklemek için var olanı ''kaldır'' seçeneğinden kaldırayım mı yoksa twrpden direk magisk 20 mi kurayım ?
Magiski ''magisk uninstaller.zip''i twrp flaslayıp kaldırın

Toorop

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ceyhun
Cihazım
Mi5S
Konular
0
Biraz geç kalmışım yanıt vermek için, yaklaşık 1 ay kadar ama fazla aktif değilim kusura bakmayın. Sorun bende de magisk güncellemesi rom değiştirme derken bir yerde oldu ama nedenini hatırlamıyorum. Ben sorunu şu şekilde çözdüm, Ayarlar/Uygulamalar içinden Magisk Managera girin, zorla durdurun daha sonra diğer izinlerden 3. izni aktif edin. Ben İngilizce kullanıyorum, Türkçesi sanırım arka planda çalışırken popuplara/açılır pencerelere izin ver gibi birşey olması lazım. Autostart seçeneğini aktif edin. Ayrıca, pil tasarrufu ayarını da kısıtlama yok olarak ayarlayın. En son Magiski tekrar başlatın, Superuser kısmını kontrol edip yetki vermek istediğiniz uygulama reddedilmiş olarak görünüyorsa listeden kaldırın ve o uygulamayı zorla durdurup tekrar başlatın. İlk yazdığımın sorun çözülmesi lazım zaten ama diğer adımları da ben garanti olsun diye yaptım ve öyle kullanıyorum.

Ekli dosyalar

Üst Alt