Yardım Root yapmadım twrp silinmedi

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Mi 9t global romlu telefonuma mi flast tool ile son romu kurmuştum bende elim hazır değmişken root yapayım dedim. Bl kilidi açık cihazın zaten. İlk twrp yükledim ancak dosya isimleri karışık gözüküyordu twrpnin dosya yöneticisinde sonra orangefox yükledim onda da aynısı oldu. Tuhaf olan ise forumda bir kaç kez "root yüklemezsen twrp silinir" diye birkaç mesaj gördüm. Ancak bende silinmedi, play store'da ki root kontrol uygulamaları ile de kontrol ettim telefonda root erişimi zaten yok. Bu nedendir acaba?

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
31
twrp ye şifre girmeni istiyor. ekran kilidini girmen lazım. ekran kilidi koyulan telefonların twrp si kendini böyle şifreliyor güvenlik için. eğer ekran şifreni kabul etmezse sıfırlamadan çözmenin yolu yok diye biliyorum. ama flash bellek yardımı ile yükleyebilirsin. telefona flash bellek takınca onun dosyaları şifrelenmiyor.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
twrp ye şifre girmeni istiyor. ekran kilidini girmen lazım. ekran kilidi koyulan telefonların twrp si kendini böyle şifreliyor güvenlik için. eğer ekran şifreni kabul etmezse sıfırlamadan çözmenin yolu yok diye biliyorum. ama flash bellek yardımı ile yükleyebilirsin. telefona flash bellek takınca onun dosyaları şifrelenmiyor.
Hocam twrp şifre istiyor, şifreyi giriyorum ve dosya yöneticisinde karışık rastgele harfler ve rakamların olduğu bir sürü klasör var. Şifreyi kabul ediyor twrp onla ilgili bir sorunum yok.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
31
Hocam twrp şifre istiyor, şifreyi giriyorum ve dosya yöneticisinde karışık rastgele harfler ve rakamların olduğu bir sürü klasör var. Şifreyi kabul ediyor twrp onla ilgili bir sorunum yok.
hocam anladım aynı şeyden bahsefiyoruz da, şifreyi girince onların düzelmesi lazım

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
merhabalar twrp dosya şifrelemesinin çözümü var . ekran kilidini kaldırıp tekrar twrp flashlsyın olmazsa ya harici bir depolama ( flash bellek veya microsd kart) a kurmak istediğiniz dosyaları atıp kuracaksınız ya da dfe flashlanacak

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
mitool v2 ile root atmayı bir deneyin, mitool v2 diğer twrp araçlarına göre daha başarılı

Üst Alt