Yardım Root sorunu

ufukkkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi redmi 7a
Konular
5
Merhaba hocam ben bootloader kilidini açamadım bilgisayardan her türlü yöntemi denedim olmadı bootloader açmadan magic ile root atsam birşey olurmu?

ufukkkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi redmi 7a
Konular
5
bootloader için 1 hafta süre verir genelde bootloader açmadan root olmaz.
Ben şimdi pc den gerekli programları fln kurdum telefondanda yaptım sonra telefonu fastboot moduna aldım USB ile telefonu pcye bağladım bootloader açma programını açtım Mİ hesabımla giriş yaptım ama olmadı bağlanıldı falan hiçbirşey çıkmadı

Oyla:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Ben şimdi pc den gerekli programları fln kurdum telefondanda yaptım sonra telefonu fastboot moduna aldım USB ile telefonu pcye bağladım bootloader açma programını açtım Mİ hesabımla giriş yaptım ama olmadı bağlanıldı falan hiçbirşey çıkmadı
tamam işte süre veriyor program telefondan ve mi unlock uygulamasından her şeyi yapınca genelde 168 saat süre verir o zaman tekrar deneyeceksiniz.

Oyla:

ufukkkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi redmi 7a
Konular
5
tamam işte süre veriyor program telefondan ve mi unlock uygulamasından her şeyi yapınca genelde 168 saat süre verir o zaman tekrar deneyeceksiniz.
Tamam hocam şimdi anladım 168 saat sonra tekrar deneyeceğim olmazsa dönüş yaparım

Oyla:

Xiomigüzelsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xiomi Redmi 7
Konular
9
Tamam hocam şimdi anladım 168 saat sonra tekrar deneyeceğim olmazsa dönüş yaparım
Bende aynı olayları 2.5 ay önce yaşadım ve root atma sebebim hafıza yetersizliği ve uygulamaları SD Card'a yükleyememekti. Büyük ihtimal sizde aynı sebepten dolayı rooot atmak istiyorsunuz. İlk başta bootlader kilidi açmaya çalışırsınız ve program bunun için sizi 1 hafta gibi bir süre bekletir, kilit açıldıktan sonra twrp yükler ve twrp üzerinden root'u atarsınız. Dikkat etmeniz gereken iki şey, Cihazda root varken sakın cihazın bootlader kilidini tekrar etkinleştirmeyin ve telefonun ana romu olmayan bir rom ile bootlader kilidini etkinleştirmeyi denemeyin yoksa telefon kitlenir.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ne hata verdi?hatanın resmi olursa insanlar daha kolay yardımcı olur.resim eklersek sorun daha kolay çözülür

Oyla:
Üst Alt