Uygulama [Root] SD Maid [Derinlemesine Sistem Temizliği]

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Peocawe, hocam bir yanlışlık olmasın. Telefon rootlu ise- ki rootsuz telefonda sdmaidin ne işi var - Sdmaid sistem uygulamalarını dondurur, hatta otomatik başlamalarını engelleyebilir.
Android 10 dan beri yapamadığı şey sistem uygulamasını silme veya bir uygulamayı sistem uygulaması yapma.
Dondurma konusunda sorun yok. Ancak ne yaptığınızdan neyi dondurdugunuzdan emin olmanız lazım. Romu çökertme ihtimali vardır.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Hayir hocam. Bunun icin link2sd, titanium backup gibi uygulamalar kullanabilirsiniz. (Root gerektirir)
Root var belki tek uygulama ile bir çok şeyi hallederiz diye düşündüm teşekkür ederim

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Peocawe, hocam bir yanlışlık olmasın. Telefon rootlu ise- ki rootsuz telefonda sdmaidin ne işi var - Sdmaid sistem uygulamalarını dondurur, hatta otomatik başlamalarını engelleyebilir.
Android 10 dan beri yapamadığı şey sistem uygulamasını silme veya bir uygulamayı sistem uygulaması yapma.
Dondurma konusunda sorun yok. Ancak ne yaptığınızdan neyi dondurdugunuzdan emin olmanız lazım. Romu çökertme ihtimali vardır.

Hocam özür dileyerek düzeltiyorum. SD Maid bir suredir kullanmıyordum, karistirdim sanirim. Uzun zaman olmuştu. Root olmadan da temizlik konusunda işlevsel bir uygulamadir sd maid fakat root ile cok daha derinlemesine temizlik yapabilmekte. Tamamen temizlik olarak aklimda kaldigi icin diger ozellikler uçup gitmis kafamdan... Düzeltmeniz icin tesekkur ederim.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Konuyu yeni farkettiğim için oldukça gecikmeli yazıyorum. SDMAİD PRO harika bir uygulama ve rootlu telefonumda yıllardır hiç eksik etmedim. Adeta sağ kolum gibi bir görev yapıyor, saymakla-yazmakla burada bitmez. Çok yararlı bir uygulama. Rootlu telefon kullanıcılarına özellikle ve özellikle öneririm.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Konuyu yeni farkettiğim için oldukça gecikmeli yazıyorum. SDMAİD PRO harika bir uygulama ve rootlu telefonumda yıllardır hiç eksik etmedim. Adeta sağ kolum gibi bir görev yapıyor, saymakla-yazmakla burada bitmez. Çok yararlı bir uygulama. Rootlu telefon kullanıcılarına özellikle ve özellikle öneririm.

Yorum icin tesekkurler hocam. :)

Üst Alt