Yardım Root izniyle ilgili

DarKStyLe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Google play store'dan bir uygulama indirdim fakat bu uyarı çıkıyor, nasıl açabilirim.

Beğen

Yorum Yap

Paylaş

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Magisk uygulamasından Hide seçeneğini seçin duzelecektir.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

Oyla:

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Magish uygumasina girin yetkili kullanıcılar seçeneğinde Google play indirmiş olduğunuz artık hangi uygulamaysa ordan kapatın izni düzelecektir olurda düzelmez se uygulamnin verilerini silin düzelecek

Oyla:

DarKStyLe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
tamamen rootu nasıl kaldırabilirim. Rootlu olduğu için bu uygulamaları açmıyor sanırım. Cihaz sıfır kapalı kutu olmasına rağmen nasıl rootlu oluyor anlam veremedim

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
tamamen rootu nasıl kaldırabilirim. Rootlu olduğu için bu uygulamaları açmıyor sanırım. Cihaz sıfır kapalı kutu olmasına rağmen nasıl rootlu oluyor anlam veremedim
Garantili aldıysanız rootlu gelmez

Oyla:

DarKStyLe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
garantili sıfır kapalı kutu aldım, ritzy garantili. yani bu ürün gerçekten sıfır değil mi ?

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Maalesef
garantili sıfır kapalı kutu aldım, ritzy garantili. yani bu ürün gerçekten sıfır değil mi ?
maalesef kullanılmış cihaz olabilir. çünkü kapalı kutu cihazda root olmaz. jelatinleyip millete satıyorlar bu tür firmalar. rootu kaldırmak için magisk uninstaller flashlamanız lazım twrp üzerinden ya da twrp üzerinden son official romu kurarsanız gider. ama size tavsiyem firma ile bir görüşün. gerçi görüşseniz de iş sizin üstünüze kalır yüksek ihtimalle.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
%99 ihtimalle cihazda bootloader kilidi de açık,twrp var ve daha önce kullanılmış.Kullanılmasa root olamaz çünkü.Recovery moda geçmeyi deneyin Ses açma ve güç tuşları ile.TWRP gelirse internetten magisk uninstaller dosyasını indirip cihaza atın ve kurun.Root kaldırılmış olur.

Oyla:

DarKStyLe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Maalesef

maalesef kullanılmış cihaz olabilir. çünkü kapalı kutu cihazda root olmaz. jelatinleyip millete satıyorlar bu tür firmalar. rootu kaldırmak için magisk uninstaller flashlamanız lazım twrp üzerinden ya da twrp üzerinden son official romu kurarsanız gider. ama size tavsiyem firma ile bir görüşün. gerçi görüşseniz de iş sizin üstünüze kalır yüksek ihtimalle.
internette araştırdım biraz ritzy garantili biçok cihazda rootlu gelme ihtimali varmış, çoğu kişide böyle sorun olmuş ama. bi şüphe uyandı bende sıfır değil mi acaba cihaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

%99 ihtimalle cihazda bootloader kilidi de açık,twrp var ve daha önce kullanılmış.Kullanılmasa root olamaz çünkü.Recovery moda geçmeyi deneyin Ses açma ve güç tuşları ile.TWRP gelirse internetten magisk uninstaller dosyasını indirip cihaza atın ve kurun.Root kaldırılmış olur.
dediğinizi yaptım fakat twrp yüklü değil, mi recory ekrnaı geliyor

Oyla:
Üst Alt