İpucu [ROOT GEREKTİRİR] Her zaman açık ekran - Always On Display Full Animasyon

fatihkacann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
Bu uyarıyı konunuza ve başlığınıza ekler misiniz
Kesinlikle katılıyorum . Arkadaşımız baya yardımcı olmaya çalıştı ama root olayı olduğunu bilseydim hiç ugrasmicaktik hem kendisi hem ben bosyere kürek attık ☺️

akkor006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
k20 pro
Konular
12

m.ozsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
3
son iki uygulamayı ne denediysem yine de yükleyemedim root yetkisi var bilinmeyen uygulamalar açık play protect kapalı

akkor006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
k20 pro
Konular
12
son iki uygulamayı ne denediysem yine de yükleyemedim root yetkisi var bilinmeyen uygulamalar açık play protect kapalı
MIUI themes i gelişmiş bir dosya yönetici ile sistemden silin. Ve o şekilde kurulum yapmadan tekrar temalara girerek kontrol edin.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
Bu şekilde konu açmanız yanlış. Bu konu ne ipucu konusu ne yardım konusu. Ortada ne indirme detayı ne de anlatım var.

Detaylar yorumlarınıza göre paylaşılacaktır diye bir şey yok. Nasıl yapıldığını paylaşırsanız insanlar da bundan faydalanır.

Sms dogrulamaniz olmadığı için varolan mesajinizi düzenleyemezsiniz. Sms doğrulaması yapmanız gerekiyor.

Bugün 15.00a kadar paylaşımınızı mesajınızı düzenleyerek görmek isterim. Aksi takdirde konunuz kapatılacaktır.
Arkadaş öyle bir konu yapmış ki geçmişe bakıyordum bunu gördüm o kadar magisk modlarla uğraşıyoruz bu nedir yahu diyorum 15 dakikadır. Amoled ekran olmayan bazı cihazlara da AOD modüller var onlardan sandım okuyorum bir de dakikalardır ciddi ciddi.

Üst Alt