Yardım root atmadan sonra bootloop

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.12.0 UNLMIXM
Telefon Modeli
Poco X6 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
bu cihaz beni sinir etmeye devam ediyor. 16.0.12.0 sürümüne geçtikten sonra root atmak istedim init bootla denedim bootloopa düştü bootla denediğimde çalışmadı. 10.8.0 de init bootla oluyodu ama şuan olmuyor çözümü varmıdır?

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
bu cihaz beni sinir etmeye devam ediyor. 16.0.12.0 sürümüne geçtikten sonra root atmak istedim init bootla denedim bootloopa düştü bootla denediğimde çalışmadı. 10.8.0 de init bootla oluyodu ama şuan olmuyor çözümü varmıdır?
sizin sorununuz hakkında bilgim yok da
işlemci şirketi babamın malıymış gibi reklam edecegim ama root costom rom vs ugraşacak kurcalayacak kişiler snapdragon işlemcili cihaz alacak başka çözüm yok :D ne zaman mtk da düzgün işler yapar o zaman onu da öneririm

Oyla:

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
5
Valla root atıp birşeyler yaparım diye redmi note 13 pro 5g aldım, bunda da bootloader açamıyorum, 😆

Oyla:

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sizin sorununuz hakkında bilgim yok da
işlemci şirketi babamın malıymış gibi reklam edecegim ama root costom rom vs ugraşacak kurcalayacak kişiler snapdragon işlemcili cihaz alacak başka çözüm yok :D ne zaman mtk da düzgün işler yapar o zaman onu da öneririm
valla hocam ya değiştiriyim desem yılda 3 kere telefon değişmiş oluyorum ailemde kızıyor idare etcez sanırım başka çaresi yok...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla root atıp birşeyler yaparım diye redmi note 13 pro 5g aldım, bunda da bootloader açamıyorum, 😆
evet o cihazda öyle bi sorun var cihazlar genelde çin cihazı olduğu için açamıyorsunuz yüksek bi ücret odemeniz gerek

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
çin cihaz o rn13pro5g ne uzun ismi var adres tarif eder gibi o cihaz yerine poco x6 daha mantıklı bir cihaz görünüşe lafım yok ama donanım aynı hemde global alırsınız yine yd olanını sıfır sıkıntı aynı cihaz aynı direnç aynı işlem tertemiz kullan gitsin

Oyla:

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
5
Kamerası için aldım bunu, kamerası daha iyi, YouTube projem var, gerçi daha başlayamadım ama olsun en azından düşünüyorum 😁, yurtiçi garantili,

Oyla:

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kamerası için aldım bunu, kamerası daha iyi, YouTube projem var, gerçi daha başlayamadım ama olsun en azından düşünüyorum 😁, yurtiçi garantili,
özellikleri güzelde işte şu rom root işlerinde uğraştırmasa çok iyi olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sinir olduğum şey şimdi eski sürüme geri dönüyorum elime hiç bişi geçmedi herşeyi yeniden kur düzenle :@

Oyla:
Üst Alt