Yardım ROM'um fake olabilir mi?

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Esenlikler Arkadaşlar.
Hepsiburada dan aldığım Xiaomi Mi 8 64GB deki romun çakma olmasından şüpheleniyorum. Kutuda global version yazıyordu. Telefonun üstündeki koruma stickeri da ingilizceydi. Yani china model değil. Globaldayim fakat Güncelleme yok gözüküyor. Müzik uygulamasinda tavsiyeleri kapamama rağmen reklam falan var. Sizce napmam lazim? UNLOCK ederek garantiyi bozmak da istemem.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Merhaba,

Romda sorun görün yok gibi duruyor, dilersen manuel olarak güncelleyebilirsin? bu linkten 9.6.1.0 sürümünü indirin telefonunuza Sistem Güncellemeye girin ve sağ üstteki 3 noktadan güncelleme paketini seçine basıp indirdiğiniz zip uzantılı dosyayı seçin.

Oyla:

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Merhaba,

Romda sorun görün yok gibi duruyor, dilersen manuel olarak güncelleyebilirsin? bu linkten 9.6.1.0 sürümünü indirin telefonunuza Sistem Güncellemeye girin ve sağ üstteki 3 noktadan güncelleme paketini seçine basıp indirdiğiniz zip uzantılı dosyayı seçin.
Teşekkür ederim. Peki bunu yapınca ota güncellemeleri almaya devam edecek miyim? Ve bendeki miui sürümü oeamifa idi. Ama linkteki oemifd . Bu fark sorun yaratır mi? Piyadada yeniyim. Rusya romu falan varmış bu onunla mi alakali. Yoksa o son 2 hane guncellemenin kodu falan mi? Saygılarımla

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Teşekkür ederim. Peki bunu yapınca ota güncellemeleri almaya devam edecek miyim? Ve bendeki miui sürümü oeamifa idi. Ama linkteki oemifd . Bu fark sorun yaratır mi? Piyadada yeniyim. Rusya romu falan varmış bu onunla mi alakali. Yoksa o son 2 hane guncellemenin kodu falan mi? Saygılarımla
Hocam sizinki rus romu değil global rom oemifd yazması sorun değil. Manuel güncelledikten sonra bir sonraki güncellemeleri OTA üzerinden alır

Oyla:

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Bende migrostan aldım 9.5.14 oearufia güncelleme gelmiyor ne yapabilirim