Yardım Rom yükleyemiyorum

Kensie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
0
Cihazım
Mİ 10t
Konular
46
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.2
Telefon Modeli
Mİ 10T
Bootloader Kilidi
Açık
Globalden EU roma geçicem mifirm sitesinden indirdim twrp ile flashlayınca geçersiz zip dosyası hatası veriyor miflash ile fashlayınca da can not found file flash_all.bat hatası veriyor. Romu nasıl yüklicem ? Romu yanlış indirmiş olabilir miyim ? Rom adı aşağıda olduğu gibi

xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V13.0.4.0.SJDCNXM_v13-12-fastboot

Son düzenleme:

Kensie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
0
Cihazım
Mİ 10t
Konular
46
Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

Oyla:

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
İndirdiğiniz rom dosyasını boş bir klasörün içine atın sonra üzerine gelip sağ tıklayım buraya ayıkla deyin telefonu fastboot moduna alın sonra çıkardığız dosyada bunu yazan yere tıklayın E/Y diye uyarı gelcek büyük harfle Y deyip enter tusuna basın yüklemeye başlar windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat buna tıklayın cihaz açılıncaya kadar kesinlikle kaployu çıkarmayın 6 dakika sürer açılması da 5 dakika kadar sürüyor

Oyla:

Kensie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
0
Cihazım
Mİ 10t
Konular
46
İndirdiğiniz rom dosyasını boş bir klasörün içine atın sonra üzerine gelip sağ tıklayım buraya ayıkla deyin telefonu fastboot moduna alın sonra çıkardığız dosyada bunu yazan yere tıklayın E/Y diye uyarı gelcek büyük harfle Y deyip enter tusuna basın yüklemeye başlar windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat buna tıklayın cihaz açılıncaya kadar kesinlikle kaployu çıkarmayın 6 dakika sürer açılması da 5 dakika kadar sürüyor
Buldum hocam onu zor da olsa karıştırarak şu an yükleme yapıyor bitmek üzere yine de teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt