Yardım Rom yüklerken telefon gitti yardım lazım...

• Konbuyu başlatan parst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 2K

parst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
6
Merhaba
Arkadaşlar sonunda başardım telefonu komple çökerttim :) Rom yüklemeye çalışırken işlem yarıda hata verdi ve telefon kapandı tabi bidahada açılmadı fastboot ekranı dahi gelmedi.Telefonu bilgisayara bağladığımda sadece bildirim ışığı yanıp sönüyor ama telefon ne açılıyor nede fastboot ekranına geçiyor. Bu durumu düzeltmem için ne yapmam lazım bilen arkadaşlar acil yardım ederse çok sevinirim.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Ben bizim tellerin orijinalliğinden bile şüphem var sahsen
Orjinalliği sorgulanabiliyor zaten orjinal değil ise fastboot rom kurulmaz

Hepsiburada nın konuyla olan bağlantısını anlayamadım ara sıra yaşanabilir şeyler aslında bunlar

Oyla:

parst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
6
Bende burdan kontrol ettim orjinalliğini benim cihazda sıkıntı yoktu.Orjinaldi. Hepsiburada bizim şanssızlığımız tesadüfen ikimizde oradan aldık cihazları ikimizdede aynı sorun :):)

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Bende burdan kontrol ettim orjinalliğini benim cihazda sıkıntı yoktu.Orjinaldi. Hepsiburada bizim şanssızlığımız tesadüfen ikimizde oradan aldık cihazları ikimizdede aynı sorun :):)
İkinizde de aynı sorun var ise ve aynı şeyleri yaptıysanız muhtemelen bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir

Oyla:

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
Secilmis insalarız biz :)
[doublepost=1520077696,1520077583][/doublepost]
İkinizde de aynı sorun var ise ve aynı şeyleri yaptıysanız muhtemelen bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir
Kardesim biz neyi yanlis yapalım teli aldık herkese acar acmaz güncelleme gelmis bizde yoktu ve bootloader kilidi de açık gelmiş yani sen dusun ama boodloader kilidi guncellemeleri etkilemez dediler biz 1 ay oldu alali hic birsey gelmedi

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Secilmis insalarız biz :)
[doublepost=1520077696,1520077583][/doublepost]
Kardesim biz neyi yanlis yapalım teli aldık herkese acar acmaz güncelleme gelmis bizde yoktu ve bootloader kilidi de açık gelmiş yani sen dusun ama boodloader kilidi guncellemeleri etkilemez dediler biz 1 ay oldu alali hic birsey gelmedi
Detaylardan bilgim yok ben custom rom yüklediniz sandım Hepsiburada da kolay iade var sanıyordum bu gibi konularda gittigidiyor daha güvenli geliyor bana

Oyla:

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
Detaylardan bilgim yok ben custom rom yüklediniz sandım Hepsiburada da kolay iade var sanıyordum bu gibi konularda gittigidiyor daha güvenli geliyor bana
Hayirlisi olsun be kardeşim napalim

Oyla:
Üst Alt