Yardım ROM Yüklerken Takılı Kaldı

makifnet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Redmi Note Re
Konular
1
Öncelikle merhabalar..
Forumu daha önceden ziyaretçi olarak takip ediyordum ufak çaplı şeylerde bakıyordum ancak dün telefona burdaki ilgili ROM dosyasını indirip güncellemeler kısmından paket seçerek güncelleme başlattım.Android ekranındaki kısımdan yedek al dedim daha sonra android ekranında ilgili ROM dosyasını yükle dedim bir noktadan sonra açılış ekranındaki Mİ yazısı geliyor sonra telefon tekrar açılıp kapanıyor ve bu uzun süre devam etti.
Bununla başa çıkayım derken birde bilgisayardan deneyim dedim ve Fastboot olaylarıyla ilgili forumda bakındım MiFlash uygulamasının hem 2014 hem 2016 versiyonlarında ilgili rom dosyasını seçtiğimde ".bat" uzantılı dosyanın olmadığına dair hata veriyor.İşin içinden çıkamadım..
Şimdi Ses açma tuşu ve Power basınca Mİ ekranında açılıyor, Ses kısma Power tuşuna basınca da Fastboot modunda açılıp geliyor.
Konulardan anlayan bir arkadaş TeamViewer dan yardımcı olabilir mi ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam mi flash'ın 2016.04.01.0 sürümünü kullanın ve rom dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Driverların doğru yüklendiğine ve flash all seçeneğinin seçildiğine emin olun.

Oyla:

makifnet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Redmi Note Re
Konular
1
Hocam mi flash'ın 2016.04.01.0 sürümünü kullanın ve rom dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Driverların doğru yüklendiğine ve flash all seçeneğinin seçildiğine emin olun.

İlginiz için teşekkür ederim...
Cihazı telefoncuya bırakmak durumunda kaldım.Kurtaramazlarsa artık forumdan birilerinden tekrar yardım istiyecek gibi görünüyor :)

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Cihazı telefoncuya bırakmak durumunda kaldım.Kurtaramazlarsa artık forumdan birilerinden tekrar yardım istiyecek gibi görünüyor :)
İnşallah bozmazlar :D

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Geçmiş olsun hocam... Tam İnşallah bozmazlar yazacaktım ki @bykatre hocam benden hızlı davranmış :)

Oyla:

makifnet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Redmi Note Re
Konular
1
İnşallah bozmazlar :D

Geçmiş olsun hocam... Tam İnşallah bozmazlar yazacaktım ki @bykatre hocam benden hızlı davranmış :)

Bende inşallah beter etmezler diyorum.Çünkü 1. telefoncuya verdim artislik yaptı 2 gün sonra çözemedim dedi.Başka birine verdim root atar hallederiz falan dedi ama hafta sonu geldi ondan da hala ses seda yok.Maalesef burdaki ve birçok yerdeki telefoncular anca 100 liraya alıp 200 liraya cihaz satmaktan anlıyor.

Oyla:

telsizsaz2030

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
man
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Forumda ki tecrübeli arkadaşlardan daha iyi destek alabilirsiniz. Sonuçta cihazın fastboot moduna giriyorsa tekrardan rom yüklenebilir.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bende inşallah beter etmezler diyorum.Çünkü 1. telefoncuya verdim artislik yaptı 2 gün sonra çözemedim dedi.Başka birine verdim root atar hallederiz falan dedi ama hafta sonu geldi ondan da hala ses seda yok.Maalesef burdaki ve birçok yerdeki telefoncular anca 100 liraya alıp 200 liraya cihaz satmaktan anlıyor.
Bence elden ele gezdirmeyin de bilgili birinin eline gönderin. Çok geç olmadan kurtaralım.

Oyla:
Üst Alt