Rom Rom yüklemede hata

devletman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Arkadaşlar merhaba ben mart sonu ve nisan ayı içerisinde güncellenen hangi romu kurmaya denesem twrp de error 7 hatası alıyorum ,error 7 halletim ama rom kurulumu bitiyor

-MIUI 10 Global Kararlı V10.2.2.0 OEKMIXM bu romdan yola çıkarak
-bütün recovery leri denedim
-şuan Havoc-os 2.3 ü kullanıyorum problemsiz bu romdan başka custom bir roma geçtiğimde hep aynı
-şuan süperios-os kurdum ama yine alt sana tuşlar yine yarım havoc-os 2.3 haricinde hangi custom romu denesem sonuç aynı acaba yüklemem gereken başka bir fix dosyasını var
-bu arada geri havoc-os 2.3 döndüğümde herşey problemsiz çalışıyor.

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Arkadaşlar merhaba ben mart sonu ve nisan ayı içerisinde güncellenen hangi romu kurmaya denesem twrp de error 7 hatası alıyorum ,error 7 halletim ama rom kurulumu bitiyor

-MIUI 10 Global Kararlı V10.2.2.0 OEKMIXM bu romdan yola çıkarak
-bütün recovery leri denedim
-şuan Havoc-os 2.3 ü kullanıyorum problemsiz bu romdan başka custom bir roma geçtiğimde hep aynı
-şuan süperios-os kurdum ama yine alt sana tuşlar yine yarım havoc-os 2.3 haricinde hangi custom romu denesem sonuç aynı acaba yüklemem gereken başka bir fix dosyasını var
-bu arada geri havoc-os 2.3 döndüğümde herşey problemsiz çalışıyor.

Recovery - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Twrp Recovery ve Pie Firmware UNOFFİCİAL • [Pie 9.0 Uyumlu] hocam linkteli twrp ile denermisin işlemleri.. ve temiz kurulum yapman lazım. rom kurulum sayfasında açıklamalar mevcut.

Üst Alt