Yardım Rom Yükleme Sorunu

10ng10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
asdasdsa
Cihazım
mi 6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

geçen hafta içi mi 6 model cihaz aldım çinden EU rom yükleme işlemleri için tüm yöntemleri araştırdım ama bütün aşamalardan önce herkesin yaptığı gerekli olan işlemlerde takılı kaldım, öncelikli olarak sorun bir başka yeni rom için muhakkak şekilde çin developer rom sürümü yüklü olması gerekli midir ? çünki web sitesinden indirdiğim her romda hata verdi '' cant verfy '' hatası , kaç rom indirdim hatti hesabı yok , bunu yüklerken hep updater uygulaması denedim, mecburen, developer sürüm yüklemeden mi unlock olayını denedim ama orada önce 66 sonra 33 saat hatası aldım bunu aşmanında sanırım başka bir yolu yok.

konuyu umarım doğru yere doğru şekilde açmışımdır ,

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim..

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Arkadaşlar merhaba,

geçen hafta içi mi 6 model cihaz aldım çinden EU rom yükleme işlemleri için tüm yöntemleri araştırdım ama bütün aşamalardan önce herkesin yaptığı gerekli olan işlemlerde takılı kaldım, öncelikli olarak sorun bir başka yeni rom için muhakkak şekilde çin developer rom sürümü yüklü olması gerekli midir ? çünki web sitesinden indirdiğim her romda hata verdi '' cant verfy '' hatası , kaç rom indirdim hatti hesabı yok , bunu yüklerken hep updater uygulaması denedim, mecburen, developer sürüm yüklemeden mi unlock olayını denedim ama orada önce 66 sonra 33 saat hatası aldım bunu aşmanında sanırım başka bir yolu yok.

konuyu umarım doğru yere doğru şekilde açmışımdır ,

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim..

çin developer bazen gerekiyor
ben defalarca çin developer rom olmadan açtım cihazları
siz üzerinde yüklü olan rom ile deneyin
olmazsa eğer

Rehber - Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma
konu linkine bakın
72 saat bekleme süresi verir, mi unlock tool
33 saatiniz kaldıysa
mecburen bekleyeceksiniz başka yolu yok

iyi forumlar

Oyla:
Üst Alt