• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

ROM YÜKLERKEN ALDIĞIM HATA

WaTCHMaN

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
WaTCHMaN
Cihazım
LeTV LeMax 2
İnternetten Mi note pro v8 6.7.28 eu rom u indirdim . Recovery ile yüklerken ''This package is for leo devices , this is a libra '' diye bir hata veriyor ve rom u yüklemiyor . Acaba problem nedir ?

internetten araştırdığıma göre recovery versiyonundan kaynaklı yazıyor . daha önce böyle birşey başına gelen olmadı mı?

TWRP 2.8.6.0 yükledim sorun çözüldü . TWRP 3.0 olunca telefonu Mi4C olarak görüyor ve doğal olarak farklı bir cihazın rom u diye yüklemiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sensizliginsesi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Serkan
Cihazım
Mi4
indirdiğiniz rom cihazınızla uyumlu olmayan rom hatası vermiş telefonunuz redmi note 3'mü? işlemciniz Qualcomm snapdragon'mu mtk'mı?

WaTCHMaN

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
WaTCHMaN
Cihazım
LeTV LeMax 2
indirdiğiniz rom cihazınızla uyumlu olmayan rom hatası vermiş telefonunuz redmi note 3'mü? işlemciniz Qualcomm snapdragon'mu mtk'mı?
Ne redmi note 3 ü kardeşim . Redmi Note Pro cihaz . Zaten burasıda Redmi Note Pro bölümü....Çözdüm kendim problemi

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!