Soru ROM Tavsitesi

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Merhaba,
Uzun zamandır Android 10 MIUI 12 Endonezya ROM kullanıyorum ve biraz değişiklik istiyorum. Android 11 tabanlı başka bir roma geçmek istiyorum. Sizce hangi ROM'u kullanmalıyım? Resmi olmasına gerek yok, resmi de olur farketmez. Siz hangi ROM'u önerirsiniz?

Trkrkn61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
Pek bir bilgim hatta tecrübem yok ama, bayağı bir araştırdım, garantim bittiği gibi crdroid 7.9 veya lineageos 18.1e geçmeyi planlıyorum.

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek bir bilgim hatta tecrübem yok ama, bayağı bir araştırdım, garantim bittiği gibi crdroid 7.9 veya lineageos 18.1e geçmeyi planlıyorum.
Hangi özelliklerinden dolayı bu ROM'lara geçeceksiniz?

Trkrkn61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
Hangi özelliklerinden dolayı bu ROM'lara geçeceksiniz?
Kişiselleştirmeyi çok seviyorum, ve çok olmasa da oyun oynayan birisiyim. Performansı ve kişiselleştirme konusunda bayağı bir detayı var bu romun izlediğim kadarıyla. Ve sürekli güncellenen, sorunları hızlı çözen bir ekibi var. Bu forumdan bir yöneticinin onayını da aldım. Benim için gayet yeterli bu ikisi :)

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Kişiselleştirmeyi çok seviyorum, ve çok olmasa da oyun oynayan birisiyim. Performansı ve kişiselleştirme konusunda bayağı bir detayı var bu romun izlediğim kadarıyla. Ve sürekli güncellenen, sorunları hızlı çözen bir ekibi var. Bu forumdan bir yöneticinin onayını da aldım. Benim için gayet yeterli bu ikisi :)
Aynı durum aslında, özelleştirme benim için de çok önemli. MIUI'ın sevdiğim bir kaç özelliği var onları da kaybetmek istemem ama insan sıkılıyor. Yüksek özelleştirme oranına sahip ise lineageos'a bakarım bi :)

Trkrkn61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
Aynı durum aslında, özelleştirme benim için de çok önemli. MIUI'ın sevdiğim bir kaç özelliği var onları da kaybetmek istemem ama insan sıkılıyor. Yüksek özelleştirme oranına sahip ise lineageos'a bakarım bi :)
İkisinin de kullandığın telefona ait incelemeleri vardır youtube da. İzleyerek de karar verebilirsin :)

kamboz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
Poco X3 Gt
Meslek
Yakın Koruma
Konular
4
Redmi note 8 pro için En iyi rom greeshan 12.0.4 Endonezya dır. Geliştirici yakın zamanda 12.5.2 için çalışmaya başladığını bildirdi. Ota dan güncellemesini bekliyoruz. Tavsiye ederim.

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Redmi note 8 pro için En iyi rom greeshan 12.0.4 Endonezya dır. Geliştirici yakın zamanda 12.5.2 için çalışmaya başladığını bildirdi. Ota dan güncellemesini bekliyoruz. Tavsiye ederim.
Araştırayım hocam, çok teşekkürler

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Mıuıpro'dan sonra belki öyledir ama greeshanda tam şişmesi var uzun süre kullansanız anlardınız

Miuimai

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Ozaman ücretsiz eniyi rom denebilir