Soru Rom sonrası NFC ve bluetooth sorunu

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Arkadaşlar merhaba,
Uzun süredir eu son sürüm kullanıyordum . Yaklaşık 1 yıldır da çözemediğim bluetooth sorunu vardı konusunu da açmıştım ve çözüm bulamamıştık. Geçen gün yeni bişiler denemek için rr yükledim . Fena değil gibi derken nfc butonu silik haldeydi ve aktif etmeye çalıştığımda bazı romlarda 5 saniye sonra kapattı yada nfv butonu hiç aktif edemedim ve çok kullandığım bir donanımdı. Eu betaya tekrar döndüm sorun devam ediyor. Bu aşamadan sonra firmware yüklemeden tutun son ve ilk sürüm fastboot rom yükleme dahil herşeyi denedim her romu denedim ama bir türlü bulamadım . Bu konuda yardıma ihtiyacım var :(

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Arkadaşlar merhaba,
Uzun süredir eu son sürüm kullanıyordum . Yaklaşık 1 yıldır da çözemediğim bluetooth sorunu vardı konusunu da açmıştım ve çözüm bulamamıştık. Geçen gün yeni bişiler denemek için rr yükledim . Fena değil gibi derken nfc butonu silik haldeydi ve aktif etmeye çalıştığımda bazı romlarda 5 saniye sonra kapattı yada nfv butonu hiç aktif edemedim ve çok kullandığım bir donanımdı. Eu betaya tekrar döndüm sorun devam ediyor. Bu aşamadan sonra firmware yüklemeden tutun son ve ilk sürüm fastboot rom yükleme dahil herşeyi denedim her romu denedim ama bir türlü bulamadım . Bu konuda yardıma ihtiyacım var :(
hocam yazılımsal problem olsa farklı romlar denemişsiniz illaki çalışması lazımdı sorun donanımsal gibi görünüyor

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Persist yüklemeyi denediniz mi?

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Persist ne yüklemeliyim? Şu anda pixel rom var dediğim gibi pes ettim de onu hiç denemedim .

Üst Alt