Yardım Rom Sonrası Hat Yok

Fury23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Öncelikle selamlar,
Yurtdışı Resmi Note 8 Pro cihazıma EEA MIUI 12.5.2 attım, fastboot ile. Sim kartı algılamamaya başladı, hizmet yok diyor. Telefon bilgilerinden düzenlemeler yapdım düzelmedi. Modem dosyası da bulamadım, bulsamda TWRP yok. Bilgisayardan TWRP'siz atma yöntemi varsa yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca MIUI11 de bu sorun yokmuş sanırsam, MIUI 12.0.4 romu iniyor bilgisayarımda onu iptal edip mıuı 11 bulayım mı? Veya linageos gibi farklı bi rom yüklesem olur mu?
Konuyu tekrar açtım, sabah saatlerinde gören olmadı pek. Öne çıkarma gibi bişeyde bulamadım. Biraz acil olduğu için tekrar açtım konuyu.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
*#06# yaptığınızda ayarlar / durum kısmında imei çıkıyor mu? çıkıyorsa e-devletten sorgulayın kayıtlı mı? bu söylediklerinizin hiç birinin şebeke ile alakası yok.

Fury23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
*#06# yaptığınızda ayarlar / durum kısmında imei çıkıyor mu? çıkıyorsa e-devletten sorgulayın kayıtlı mı? bu söylediklerinizin hiç birinin şebeke ile alakası yok.
IMEI'yi sorgulattım kayıtdışı olduğu tespit edilen cihaz dedi. Eskiden atılan IMEI kutuda yazıcakdı. Onları tekrar atma şansım var mı kendim? (TWRP'SİZ) Ayrıca bildiğim kadarıyla kayıt dışı da olsa 3 aylık bi kullanma şansım oluyor diye biliyorum. Telefonu alalı pek olmadı zaten. Ayrıca cevabınız için teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
IMEI'yi sorgulattım kayıtdışı olduğu tespit edilen cihaz dedi. Eskiden atılan IMEI kutuda yazıcakdı. Onları tekrar atma şansım var mı kendim? (TWRP'SİZ) Ayrıca bildiğim kadarıyla kayıt dışı da olsa 3 aylık bi kullanma şansım oluyor diye biliyorum. Telefonu alalı pek olmadı zaten. Ayrıca cevabınız için teşekkürler.
Normalde 4 ay kullanım hakkı var ama demekki sizden önce cihaza simkart takılmış. Sorun ve çözümü belli imei repair yapılacak. Bu konu forum kuralları gereği yasak olduğu için Daha fazla detayı ben yada bir başkası buradan verememez. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..

Fury23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Normalde 4 ay kullanım hakkı var ama demekki sizden önce cihaza simkart takılmış. Sorun ve çözümü belli imei repair yapılacak. Bu konu forum kuralları gereği yasak olduğu için Daha fazla detayı ben yada bir başkası buradan verememez. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..
2. IMEI'yi sorgulattığımda kayıt bulunamadı yazıyor. 2. Sim kısmına taksam çalışma şansı varmıdır? Şuan şehir dışındayım bu yüzden internet falanda yavaş evime dönsem kutuda orda IMEI üzerinde bu yüzden geçici yöntemler soruyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
2. IMEI'yi sorgulattığımda kayıt bulunamadı yazıyor. 2. Sim kısmına taksam çalışma şansı varmıdır? Şuan şehir dışındayım bu yüzden internet falanda yavaş evime dönsem kutuda orda IMEI üzerinde bu yüzden geçici yöntemler soruyorum.
o zaman 2 ye hiç sim kart takılmamış demektir. takıp deneyin..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
ne aparatı? note 8 pro da her hangi bir aparata gerek yok. Global yada çin model cihaz ise hafıza kartının olduğu yere, Hint model ise zaten kenarda ayrı bir sim2 yuvası vardır..

Fury23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
ne aparatı? note 8 pro da her hangi bir aparata gerek yok. Global yada çin model cihaz ise hafıza kartının olduğu yere, Hint model ise zaten kenarda ayrı bir sim2 yuvası vardır..
Şimdi onu fark edipte takdım 😊 simi hiç algılamadı. Görmedi bile.

Üst Alt