Soru Rom sonrası eski uygulamaları geri yükleme

lsengul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Xiomi Mi Box
Konular
6
Merhaba arkadaşlar;

Telefona yeni rom kurduktan sonra kullandığım tüm uygulamaları tekrar yükleme yedekleri tekrar telefona kopyalama programlarının sırasını düzenleme vs uzun süren bir işlem oluyor rom sonrası tüm bunların otomatik olarak yapan bir yöntem yokmudur? teşekkürler

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Merhaba arkadaşlar;

Telefona yeni rom kurduktan sonra kullandığım tüm uygulamaları tekrar yükleme yedekleri tekrar telefona kopyalama programlarının sırasını düzenleme vs uzun süren bir işlem oluyor rom sonrası tüm bunların otomatik olarak yapan bir yöntem yokmudur? teşekkürler
öneririm. Tüm uygulamaları verilerini dahil yedekledip harici bir belleğe atıp yeni rom kurduktan sonra geri yükleyebilirsiniz. Toplu bir şekilde yedek almak için ücret istiyor. İsterseniz tek tek de yedekleyebilirsiniz. Ben yıllık 8 ₺ satın aldım. Çok stabil çalışıyor herhangi bir hata almadım bu zaman kadar.

Birde var. Eski cihazımda kullanıyordum bazen sıkıntılar çıkabiliyordu stabil değildi, şimdi durumu nedir bilmiyorum.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
öneririm. Tüm uygulamaları verilerini dahil yedekledip harici bir belleğe atıp yeni rom kurduktan sonra geri yükleyebilirsiniz. Toplu bir şekilde yedek almak için ücret istiyor. İsterseniz tek tek de yedekleyebilirsiniz. Ben yıllık 8 ₺ satın aldım. Çok stabil çalışıyor herhangi bir hata almadım bu zaman kadar.

Birde var. Eski cihazımda kullanıyordum bazen sıkıntılar çıkabiliyordu stabil değildi, şimdi durumu nedir bilmiyorum.
Migrate tam kararlı değil
Swift backup öneririm uygulamaları verileriyle yedekliyor ben de sınırsız hesabı 30.99'a almıştım :)

necmettinzengin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Necmettin
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Muhasebe
Konular
0

Böyle bir uygulama arıyordum teşekkür ederim.

lsengul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Xiomi Mi Box
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Swift Backup uygulamasında Root istiyor diye yazmışlar ama yedekleme için doğru mu? telefonum rootlu değil teşekkürler

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Swift Backup uygulamasında Root istiyor diye yazmışlar ama yedekleme için doğru mu? telefonum rootlu değil teşekkürler
Yedekleme için root istemiyor, geri yüklemek için root zorunlu ama

lsengul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Xiomi Mi Box
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yedekleme için root istemiyor, geri yüklemek için root zorunlu ama
malum yedek alınca geri yüklemek gerekecek o zaman bu programı satın almayı düşünüyordum mutlaka telefonu rootlamalıyım peki rootsuz şansımız yokmu geri yüklemek için yada farklı bir uygulama teşekkürler

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
malum yedek alınca geri yüklemek gerekecek o zaman bu programı satın almayı düşünüyordum mutlaka telefonu rootlamalıyım peki rootsuz şansımız yokmu geri yüklemek için yada farklı bir uygulama teşekkürler
Bu denli uygulamanın datasını vs yedekleyen rootsuz olacağını sanmıyorum, en azından benim bildiğim yok. Root yapıp geri yükleyip rootu kaldırabilirsiniz. Ya da play storedan apk çıkarıcı bir uygulama indirip tüm uygulamalarınızın apksını yedekleyip yeni roma geçtiğinizde tek tek kurarsınız.(veriler yedeklenmez) Bu yönteminde internet kotanınız az olması dışında güzel bir yanı bulunmuyor ki bazı büyük uygulama veya oyunların ayriyeten obb dosyalarını vs kendiniz ayıklayıp yedeklemeniz gerekir

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Rootsuz hic bir programi kullanamazsiniz. Magisk guvenlidir. Programlarinizi kurduktan sonra kaldirirsiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt