Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qaLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferit
Cihazım
Mi A1
Konular
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-02-12-23-47-137_com.firstrowria.android.soccerlivescores.png
    Screenshot_2019-05-02-12-23-47-137_com.firstrowria.android.soccerlivescores.png
    302,1 KB · Görüntüleme: 35

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Ben de Bu sürümde kullandığım bazı programlarda bu hatayı veriyor. Varmı bilgisi olan arkadaşlar.
Bu sorun miui ile alakalı değil, play store ile alakalı sanırım. Play store üzerinden google play uygulamasını yükleyin muhtemelen düzelir

qaLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferit
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Bu sorun miui ile alakalı değil, play store ile alakalı sanırım. Play store üzerinden google play uygulamasını yükleyin muhtemelen düzelir
Google play den kastınız Google play oyunlar sanırım. O ise yüklü durumda.

qaLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferit
Cihazım
Mi A1
Konular
0
stabil mi hocam peki, herhangi bir kronik problemi mevcutmudur?
Forumda mevcut. Yorumlara bakarak fikir sahibi edinebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben bunu bir önceki sürüme düşürsem sorun olmaz sanırım. Twrp falan hepsi kalıcı olarak yüklü. Eski sürüm rom u indirip twrp den flashlasam olur mu (wipe-data sonrası)

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Forumda mevcut. Yorumlara bakarak fikir sahibi edinebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben bunu bir önceki sürüme düşürsem sorun olmaz sanırım. Twrp falan hepsi kalıcı olarak yüklü. Eski sürüm rom u indirip twrp den flashlasam olur mu (wipe-data sonrası)
Gerek yok hocam, bu hata kullandığınız uygulama ile alakalıdır. Alternatifleri varsa alternatiflerini kullanmanızı öneririm.

qaLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferit
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Gerek yok hocam, bu hata kullandığınız uygulama ile alakalıdır. Alternatifleri varsa alternatiflerini kullanmanızı öneririm.
Alternatifler de işe yaramadı. 8.12.8 e düşürdüm sürümü. Bu sürümden memnundum zaten bahanesi de o programlar oldu. Belirttiğim programlar sıkıntısız çalışıyor şuan.

numan5151

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Ma1
Konular
10
Yaren
Alternatifler de işe yaramadı. 8.12.8 e düşürdüm sürümü. Bu sürümden memnundum zaten bahanesi de o programlar oldu. Belirttiğim programlar sıkıntısız çalışıyor şuan.[/QUOT
Yaren hocam, cantara hocam GPS sorunu var gibi konumu geç buluyor ve yanlış gösteriyor. 10 sayfa kadar ilerledim ama bulamadım belki sorunu yazan olmuştur yardımcı olurmusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt