Yardım Rom port etme yardımı

Onurk7324

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomiceist
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
15
Merhaba arkadaşlar. Neredeyse tamamen aynı donanıma sahip Asus Zenfone 3'ün .dat uzantılı yazılımını (8.1) indirerek apk ve klasörlere ayırdım (app bin privapp vendor build prop vb) ve bu sistemin ZenUi arayüzünü Mi Max 2'mizde çalıştırmak üzere portlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek biri var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Zaten daha önce konu açmışsınız hocam. O konuyu kilitledim, bu konu üzerinde devam ediniz. Cevap gelmiyor diye yeni konu açmayınız.

Onurk7324

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomiceist
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
15
Zaten daha önce konu açmışsınız hocam. O konuyu kilitledim, bu konu üzerinde devam ediniz. Cevap gelmiyor diye yeni konu açmayınız.
Ana sayfada gözükmedi diye bir daha açmıştım kusura bakmayın.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba arkadaşlar. Neredeyse tamamen aynı donanıma sahip Asus Zenfone 3'ün .dat uzantılı yazılımını (8.1) indirerek apk ve klasörlere ayırdım (app bin privapp vendor build prop vb) ve bu sistemin ZenUi arayüzünü Mi Max 2'mizde çalıştırmak üzere portlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek biri var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Hocam port yapmak öyle basit bir işlem değil bug üzerine bug çıkar hatta direk brick edebilir cihazı işlemleri zor olduğu için başka cihazın arayüzü başka cihazda artık çıkmıyor fark ediyorsanız.
Belki Samsung cihazlara MIUI arayüzü yapan vardır ama tam tersini hiç görmedim bu yüzden fazla başınızı ağrıtmayin derim

Üst Alt