Rom Rom önerisi?

Lucifer1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
Herkese merhabalar,
Şuan telefonda Miuimix 12.5.2 rom yüklü. stock romdan geçiş yaptım fakat hiç memnun kalmadım.ekranı tam ekran yapınca sol tarafta ghostscreen gibi saat wifi vs simgelerin olduğu yerin izi beliriyor. böyle bi bugla karşılaştım romda o yüzden yeni bir rom arıyorum.sürekli rom atan biri değilim bundan dolayı ince eleyip sık dokuyorum. son kez rom atacağım önerilerinizi bekliyorum.

pil performansı ve stabil olması en önemli nokta benim için.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bug olduğuna emin misiniz belki gercekten ghost screen olmuştur?

Ghost Rom deneyebilirsiniz.

Lucifer1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bug olduğuna emin misiniz belki gercekten ghost screen olmuştur?

Ghost Rom deneyebilirsiniz.
eminim hocam çünkü sürekli telefondan dizi film izliyorum romu yüklemeden önce gözüme çarpmaması imkansız.
dünden beri bütün rom başlıklarının her sayfasını okudum ama kafam çorba oldu. ghost ve eu 12.5.2 arasında kaldım şuan. nfc, bluetooth vs sorunsuz çalışıyor mu ghostta? yada herhangi bi bugu varmı? bir de güvenlik sorunu kısmı yazıyor ghost başlığında aktif bankacılık vs kullanan biriyim bu durumda sıkıntı olur mu?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
eminim hocam çünkü sürekli telefondan dizi film izliyorum romu yüklemeden önce gözüme çarpmaması imkansız.
dünden beri bütün rom başlıklarının her sayfasını okudum ama kafam çorba oldu. ghost ve eu 12.5.2 arasında kaldım şuan. nfc, bluetooth vs sorunsuz çalışıyor mu ghostta? yada herhangi bi bugu varmı? bir de güvenlik sorunu kısmı yazıyor ghost başlığında aktif bankacılık vs kullanan biriyim bu durumda sıkıntı olur mu?
Ghostla ilgili sorularınızı konuda aktif olarak kullanan arkadaşlara sorun hocam ben kullanmıyorum sadece stabil olduğunu biliyorum. Bana kalsa a13 xtbui öneririm ama bazı ufak tefek buglari olduğu için onermiyorum

Ayrıca ghost screen olayı yeni olmuş olabilir hocam. Ben o romu aylarca kullandım hiçbir sorun yaşamadım anlattığınız şekilde.

Lucifer1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilemedim valla dead pixel testi yaptım açık renklerde gözüküyor fakat koyularda gözükmüyor. Romu değiştirince net olarak anlayacam artık.
Ghost hoşuma gitti fakat güven vermedi geliştirici belli değilmiş sanırım o yüzden vazgeçtim. Rica etsem eu 12.5.2 kurulum için başlık varmı atabilir misiniz? Onu deniyim memnun kalmazsam ghosta yolculuk yapacam.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bilemedim valla dead pixel testi yaptım açık renklerde gözüküyor fakat koyularda gözükmüyor. Romu değiştirince net olarak anlayacam artık.
Ghost hoşuma gitti fakat güven vermedi geliştirici belli değilmiş sanırım o yüzden vazgeçtim. Rica etsem eu 12.5.2 kurulum için başlık varmı atabilir misiniz? Onu deniyim memnun kalmazsam ghosta yolculuk yapacam.
Ghost screen koyu renklerde belli olmaz zaten.

Eu 12.5.2

dayshdark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halit
Cihazım
mi 9t
Konular
0
2 haftadır ghost kullanıyorum mi 9t nin bütün romlarını denedim stabil hızlı çalışan iki rom var biri stock 12.1.4.0 biride şuan kullandığım ghost 3.5

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
2 haftadır ghost kullanıyorum mi 9t nin bütün romlarını denedim stabil hızlı çalışan iki rom var biri stock 12.1.4.0 biride şuan kullandığım ghost 3.5
XTBUİ A13'ü denediniz mi :)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Abi öncelikle bayramın mübarek olsun xtbui den miui 13 ve 14u denedim kasıyo geri ghost a döndüm
Sizinde bayramınız mübarek olsun :)

XTBUİ A13'ten bahsediyorum, Miui 14'lü Android 12'li romu da var. Android 12 hızlı bir taban olmadığı için Android 12 Miui romlar ekstra hantal oluyor. Özellikle bu hantallıgı uygulama performanslarında hissedebilirsiniz. Ghost'u geçen denedim, ciddi anlamda yarım saat kalamadım. Berbattı demiyorum ama diğer a12 romlar ile aşağı yukarı aynıydı.

Şuan bir haftadir XTBUİ A13 MIUI 14 romundayım, denemediğim kurmadigim bir rom neredeyse yok cihaza ve uzun suredir ilk kez bu cihazı kullanirken keyif alıyorum diyebilirim. Kasma, lag, stabilitede bozulma gibi bir durum hiç yaşamıyorum üstelik tonlarca modül ve mod kullaniyor olmama rağmen. Android 13'ün hızı cidden çok başka 12'ye göre. Daha önce denediyseniz ve memnun kalmadıysanız cidden çok şaşırırım :D

Şahsi fikrimce Miui 13 ve üstü romlar arasında ki en iyi romu XTBUİ A13 MIUI 14 olarak görüyorum.

Üst Alt