Rom Rom Önerisi

Matthew

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cevat
Cihazım
Redmi Note8
Konular
3
Merhaba. Global 12.0.2'deyim. BL kilidim açıldı rom değiştirmeyi düşünüyorum. Hız ve pil çok önemli ve kişiler uygulaması miui olsun istiyorum. Önerebileceginiz Miui tabanlı Romlar nelerdir? Forumda Eu stabil A10 12.0.3 var, Xiaomi.eulite 12.0.3 ve MiRoom 20.3.26 Romları gözüme çarptı sizce en iyisi hangisi?

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Merhaba. Global 12.0.2'deyim. BL kilidim açıldı rom değiştirmeyi düşünüyorum. Hız ve pil çok önemli ve kişiler uygulaması miui olsun istiyorum. Önerebileceginiz Miui tabanlı Romlar nelerdir? Forumda Eu stabil A10 12.0.3 var, Xiaomi.eulite 12.0.3 ve MiRoom 20.3.26 Romları gözüme çarptı sizce en iyisi hangisi?
Al birini, vur ötekine hepsinde bug var stock rom gibisi yok şu çağrı kaydı ve eurom da olan izin özellikleri stock rom da olsa keşke.

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
Endonezya rom kurabilirsiniz. Mi kişiler ve mesajlaşma, no ve sms engelleme, görüşme kaydı, global roma göre daha hafif ayrıca. Debloat tool ile gereksiz uygulamaları da kaldırabilirsiniz. Ben o şekilde kullanıyorum.

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
MiRoom gayet güzeldir.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Endonezya rom kurabilirsiniz. Mi kişiler ve mesajlaşma, no ve sms engelleme, görüşme kaydı, global roma göre daha hafif ayrıca. Debloat tool ile gereksiz uygulamaları da kaldırabilirsiniz. Ben o şekilde kullanıyorum.

Endonezya rom kurdum yine ama eurom da olduğu gibi izinleri özelleştirme olsa keşke adb ile manuel kaldırdım uygulamaların bazılarını ama debloatı hiç denemedim

Üst Alt