Rom [ROM] [OFFİCİAL] [9.0] Evolution X ( 24 Eylül )

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Gerçekten kullandığım en iyi romlardan bir tanesi. Çok akıcı sürpriz yaşatmıyor ve pil performansı çok iyi. Normal kullanımda Miui arayüzü ile kullandığım gibi gündelik işlerimde kullandım. Bana yaklaşık %40 fazladan batarya sundu. Gerçekten ciddi bir fark. Kurmayı düşünen arkadaşlara tavsiyemdir. Zaten Official sürüm. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Herhangi bir bug ile karşılaşan oldu mu bu romda? Havoc kuracaktım fakat arkadaşın biri whatsappta ses iletilme sorunu olduğundan bahsetmiş bunda öyle bir sıkıntı var mı normal ses kaydı atarken veya görüntülü aramada?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Herhangi bir bug ile karşılaşan oldu mu bu romda? Havoc kuracaktım fakat arkadaşın biri whatsappta ses iletilme sorunu olduğundan bahsetmiş bunda öyle bir sıkıntı var mı normal ses kaydı atarken veya görüntülü aramada?

Şuana kadar karşılaşılan herhangi bir bug bulunmadı olursa geri bildirim yapınız. Rom gayet stabildir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu rom offical olduğu için tavsiye ederim hovoc biraz sıkıntılı 1 haftalık kullanımımda bir sıkıntı ile karşılaşmadım güzel sade ve akıcı bir rom tavsiye ederim ancak miui alıştıysanız saf android de yapamıyor insan

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Dönütleriniz için teşekkür ederim. Becerebilirsem bu akşam kuracağım eu 10.3.1.0 dan sıkıldım redmi note 5 pro'ya havoc kurdum çok beğendim o yüzden buna da aosp tabanlı sağlam bir rom arıyordum :)

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam şeyi sormayı unutmuşum mi8 se'deki çentik olayı nasıl bu romda? Çentik kısmını simsiyah yapıp orayı kullanmıyor mu yoksa miui'daki gibi orada saat vs. gösteriyor mu?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam şeyi sormayı unutmuşum mi8 se'deki çentik olayı nasıl bu romda? Çentik kısmını simsiyah yapıp orayı kullanmıyor mu yoksa miui'daki gibi orada saat vs. gösteriyor mu?
Ben öyle bir ayar göremedim hocam

Üst Alt