Yardım Rom nasıl atabilirim

Mtnyldz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
3
Meraba arkadaşlar xiaomi mi8 se cihazıma romu yükseltmek istiyorum ama hiç atmadım pc de yok evde pilim aşırı hızlı tükeniyor ve sorunlar oluşuyor bazen cihaz root atilmiş magisk manager yüklü şuan twrp felan yapmadan direk indirip kurabileceğim rom lar varmı şuan 10.3 var

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-31-18-06-04-883_com.android.settings.png
    Screenshot_2020-01-31-18-06-04-883_com.android.settings.png
    92,6 KB · Görüntüleme: 30

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Meraba arkadaşlar xiaomi mi8 se cihazıma romu yükseltmek istiyorum ama hiç atmadım pc de yok evde pilim aşırı hızlı tükeniyor ve sorunlar oluşuyor bazen cihaz root atilmiş magisk manager yüklü şuan twrp felan yapmadan direk indirip kurabileceğim rom lar varmı şuan 10.3 var

Resimden de anlaşılacağı üzere cihaz da xiaomi. e.u rom yani custom rom var hocam.

Linki iyice okuyun, ona göre yaparsınız, hiç bilginiz yoksa, cihazınız sıkıntılı olduğu için bilen birisinden uzak/yakın destek alın... ibrahimiyice

Son düzenleme:
Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
ibrahimiyice hocamın dediği gibi bilgisayar olmadan maalesef bir işlem yapamassınız çünkü cihazı biçimlendirdiğiniz zaman bilgisayar ile cihazın içine kurmak istediğiniz romu atmanız gerekiyor. Aksi taktirde olağan romu tekrar kurmuş oluyorsunuz

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
ibrahimiyice hocamın dediği gibi bilgisayar olmadan maalesef bir işlem yapamassınız çünkü cihazı biçimlendirdiğiniz zaman bilgisayar ile cihazın içine kurmak istediğiniz romu atmanız gerekiyor. Aksi taktirde olağan romu tekrar kurmuş oluyorsunuz
Hafıza kartı desteği varsa cihazda atabilir hocam romu hafıza kartına atıp twrp den seçebilir (mi 8 se hafıza kartı desteği var mı bilmiyorum)

Baktım hocam yokmuş headbang~~headbang~~

Type-c flash bellek olsa olur mu?

Oyla:

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Linki iyice okuyun, ona göre yaparsınız, hiç bilginiz yoksa, cihazınız sıkıntılı olduğu için bilen birisinden uzak/yakın destek alın... @ibrahimiyice
Buyurun hocam beni tag lemişsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ekstra masrafa gerek yok bence. Herhangi bir internet kafeye gidip yapılabilinir. En azından twrp kursa gerisi kolay zaten.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Pc ye gerek yok hocam şimdi Magisk yüklü demişsiniz Play store dan Twrp uygulamasını indirin ve root yetkisi verin sonra cihazınıza uygun twrp yi img olarak indirin ve twrp uygulamasından flashlayın ve telefonu kapatıp twrp moduna alın ve wipe format data yaparak romunuzu kurun (sd cart yada usb otg romu atın)

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Ses acma ve guc tusuna basarak cihazi acin karsiniza twrp ekrani gelirse surumunu bize soyleyin yardimci olalim :) eger 1227 surumu varsa pc olmadan guncelleme yapariz. Sorun olmaz

Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Hafıza kartı desteği varsa cihazda atabilir hocam romu hafıza kartına atıp twrp den seçebilir (mi 8 se hafıza kartı desteği var mı bilmiyorum)

Baktım hocam yokmuş headbang~~headbang~~

Bende bakmıştım bence fazla masrafa gerek yok hocam :D

Oyla:
Üst Alt