Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
Mi8se ve bir kaç cihaz için betaymış diye duydum...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Spoyler: 20.7.2 Değişiklikler
Sistem
Optimizasyon - Mi Watch desteği ile ekran kilidini açmak için güncellenmiş Bluetooth protokolü (Redmi K30 Pro)

Optimizasyon - Android Güvenlik Düzeltme Eki Temmuz 2020'ye güncellendi (çoğu cihaz için )

Optimizasyon - Güncellenmiş GPU sürücüleri
Düzeltme - Çift fontlarda dinamik yazı tipi ölçeği ve ağırlığı uygulanmaması düzeltildi
Düzeltme - Süper / Canlı / Video duvar kağıtları, yalnızca ana ekrana ayarlandığında kilit ekranına her zaman uygulandı
Düzeltme - Ultra pil tasarrufu modundan çıktıktan sonra bile tam ekran hareketleri çalışması düzeltildi

Durum çubuğu, bildirim çubuğu
Düzeltme - Bazen başlatıcıdan bildirim çubuğuna erişim sorunu düzeltildi

Sistem başlatıcı
Düzeltme - Widget'lar menüsünde uygulama kısayolları eklendi
Düzeltme - Harf kaydırma, uygulamalar adı verilen tek sözcük için yanlışlık düzeltildi

Bildirimler
Düzeltme - Xiaomi'nin Bildirimler uygulamasından izlemesi kaldırıldı

SMS
Düzeltme - Metin özelliğini büyütmek için SMS mesajına iki kez hafifçe vurma özelliği çalışmaması düzeltildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

5 Eylül'den itibaren beta aşağıdaki cihazlar için sona erecek:
Mi 8, Mi 8 Explorer Sürümü, Mi 8 Pro (UD), Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Max 3, Mi Mix 3, Mi Mix 2S

evet hocam sona erecekmiş. fakat şimdiki haliyle dahi hatasız sürümler çıkarıyorlar. stabil akıcı.
artık miadını dolduruyor zaten yazılımsal olarak. 5 eylülden sonra hatasız olan bir sürüm seçilip öyle devam edilebilir bir süre daha.

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
Arkadaşlar xiaomi.eu 20.7.2 sürümünü kurdum. Anasayfa da olsun arayüz de olsun kasma yaşamadım. Bu romu gerçekten stabil sürüm olarak çıkarsalardıda olurdu. Anasayfa da uygulama kasası ya da google açık bir şekilde üstüne bir de super wallpaper kullanıyorum ana sayfada hiç kasma yaşamadım. Telefon bir kere kastı. Ondada chrome dan bu foruma girmiştim. Not super earth, super mars wallpaperlarını, wallpaper uygulamasını resmi apk paylaşan sitelerden indirdim. Telefona bu wallpaperları uygularken de activity launcher ı kullandım. Eğer wallpaper uygulamasını indirdiyseniz activity launcherda arama kısmına super wallpaper yazın oradan çıkan uygulamaya tıklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz
Bir tek bende mi var bilmiyorum ama sabit duvar kağıdı kullanınca , ekranı uyandırıp sonra desenle açınca ekran bir pırpır yapıyor. Son dört sürümdür aynı. Mecburen superwallpaper kullanıyorum

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Bir tek bende mi var bilmiyorum ama sabit duvar kağıdı kullanınca , ekranı uyandırıp sonra desenle açınca ekran bir pırpır yapıyor. Son dört sürümdür aynı. Mecburen superwallpaper kullanıyorum

O olay önceki sürümlerde vardı gerçekten. Bu sürümde yine oluyor fakat biraz daha iyileşmiş gibi ama hala sinir bozuyor. Bende super wallpaper a gectim yag gibi super wallpaper larda

blackheartx3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
minote3pro
Konular
1
Arkadaşlar klon kamera gelecek mi mi8se ye bilginiz var mı, ben çok beğendim miui12 yi ama klon kamera olmayınca üzüldüm

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
Bir takıldığım konu da gelen arama olunca telefon uyanıyor, zil sesi başlıyor ama cevaplama ekranı 1-2 saniye sonra beliriyor. Bunun bir çözümü var mı?

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Bir takıldığım konu da gelen arama olunca telefon uyanıyor, zil sesi başlıyor ama cevaplama ekranı 1-2 saniye sonra beliriyor. Bunun bir çözümü var mı?

Bilmiyorum. Şimdi kontrol ettim bende bu sorun olmuyor.

Rdwnnnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 8 se
Konular
8

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xioami.Eu rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir Rom'dur...

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

Kurulum

TWRP(Recovery) 3.3.0 ve üstü bir sürüm gereklidir. Farklı bir ROM'dan geçişlerde gerekli dosyalarınızın yedeğini alıp "FORMAT DATA" yapın.
Daha sonra ROM ve sırasıyla modem dosyasını yükleyin.
MIUI 11 beta ya da stabil ROM kullanıcıları Dalvik/Art, Cache ve System bölümlerini silerek (wipe) yükleme işlemini yapabilirler. Data ve internal storage bölümlerini silmediğiniz sürece veri kaybı yaşamayacaksınızdır.

İNDİRME BAĞLANTISI

Android File Host

Modem
]

Modem dosyasını ROM kurulumun sonrasında her zaman yükleyiniz. Aksi takdirde şebeke gelmeyecektir.​
kurdum çokda güzel oldu fakat modemi kurmak için twrpi açamıyorum napmam gerek

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
O olay önceki sürümlerde vardı gerçekten. Bu sürümde yine oluyor fakat biraz daha iyileşmiş gibi ama hala sinir bozuyor. Bende super wallpaper a gectim yag gibi super wallpaper larda
Superwallpaper nedir nasıl yükleyebilirim?

Üst Alt