Çözüldü rom indiremiyorum

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
yok
Telefon Modeli
mi 11 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
xiaomifirmwareupdater buradan ve diğer hiçbir siteden cihazıma ait fastboot veya twrp rom indiremiyorum inanılmaz derecede yavaş iniyor. dünden beri abartmıyorum belki 100 defa farklı şekillerde indirmeyi denedim ama olmuyor. dünden beri cihaz brick durumunda ve indiremediğim için kurtaramıyorum cihazı. bu durumu yaşayan ve yardımcı olabilecek kimse varmı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

Oyla:

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
abi bu çok hızlı iniyor ama ota bu. ben cihazı açamıyorum ki işime yaramayacak bu. sadece twrp yada fastboot lazım bana

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Ne alaka ota ya fastboot rom dur kendisi

Oyla:

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Ne alaka ota ya fastboot rom dur kendisi
ben ota sadece telefon ayarlarından güncelleniyor diye biliyorum abi. bunu indirsem mi flash tool ile kurabilirmiyim fastboot'a alıp? ve bunu twrp olanı bulabilirmiyiz her ihtimale karşı yedek te dursun diye?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

abi rica etsem hangi siteden bu bana linkini atarmısın endonezya fastboot ve twrp olan lazım bana lütfen

Oyla:

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
arkadaşlar forum cidden ölü bir Allah'ın kulu yok. farklı bir forumda bir arkadaşın yardımı ile en sonunda bulabildim. ihtiyacı olan buradan istediği cihaza ait global, india, eu rom hızlı bir şekilde indirebilir.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
arkadaşlar forum cidden ölü bir Allah'ın kulu yok. farklı bir forumda bir arkadaşın yardımı ile en sonunda bulabildim. ihtiyacı olan buradan istediği cihaza ait global, india, eu rom hızlı bir şekilde indirebilir.
Yılbaşı ertesi olduğunun farkında mısınız? İnsanlar çalışmıyor ve dinleniyorlar, forumda nöbetçi bir yönetici yada kullanıcı mantığımız yok ne yazık ki. Forum ölü diyorsunuz da cevap vermişler size, fastboot rom istiyorum demişsiniz fastboot rom linki bırakılmış, dosya uzantısına bile bakmamışsınız. Çünkü baksaydınız uzantısının TGZ olduğunu ve forumda biraz dolaşsanız fastboot romların tgz uzantılı olduğunu görebilirdiniz. Hangi romu istediğinizi bile yazmamışsınız. Neyse, iyi seneler, iyi forumlar.

Oyla:

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Yılbaşı ertesi olduğunun farkında mısınız? İnsanlar çalışmıyor ve dinleniyorlar, forumda nöbetçi bir yönetici yada kullanıcı mantığımız yok ne yazık ki. Forum ölü diyorsunuz da cevap vermişler size, fastboot rom istiyorum demişsiniz fastboot rom linki bırakılmış, dosya uzantısına bile bakmamışsınız. Çünkü baksaydınız uzantısının TGZ olduğunu ve forumda biraz dolaşsanız fastboot romların tgz uzantılı olduğunu görebilirdiniz. Hangi romu istediğinizi bile yazmamışsınız. Neyse, iyi seneler, iyi forumlar.
sakin ol hocam sadece herkes etkileşim halinde ama ben ne yazsam kimse sallamıyor beni adım mimlenmiş sanki. bir anlık yazmış bulundum özür dilerim kusuruma bakmayın. H.kadioglu abi ayrıca teşekkür ederim sana.

Oyla:

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Merhaba hocam bu aralar miui romlar acayip yavaş iniyor hangisi olursa olsun bunun bir çözümü varmı.
-Redmi note 8 ginkgo bu cihaza en düşük miui sürümü kaç kurabilirim bir ara üretim yılına göre düşük rom kurulamıyor diye bi konu görmüştüm.
-Bide forumda kullanıcı adı değiştirme varmı?
Teşekkürler mutlu yıllar

Oyla:
Üst Alt