Çözüldü Rom güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba değerli hocalarım, Şu an kullandığım rom ekte paylaştım. Sistem Güncelleme menüsünden güncelleme denetle dediğim zaman sunucu bulunamadı xiaomi.eu ziyaret et hatası alıyorum. Neden bu uyarıyı alıyorum? Bir de yeni güncelleme gelmiş mi?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba değerli hocalarım, Şu an kullandığım rom ekte paylaştım. Sistem Güncelleme menüsünden güncelleme denetle dediğim zaman sunucu bulunamadı xiaomi.eu ziyaret et hatası alıyorum. Neden bu uyarıyı alıyorum? Bir de yeni güncelleme gelmiş mi?

E.U Rom sürekli bu şekilde hata verir, yeni sürümü manuel indirip yükleyebilirsiniz.. Linkteki konuyu takip ederseniz yeni güncellemelerden haberiniz olur Yes~~

Rom - Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.7.25 Beta ve V10.3.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam lütfen forumun arama sayfasını kullanmadan konu açmayalım bu konunun bilgilendirmesi forumda defalarca yapıldı mi 8 se global bir cihaz değildir içindeki rom (yazılım) da Xiaomi harici bir geliştirici tarafından yapılmıştır. Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix) detaylı bilgi için

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Hocam lütfen forumun arama sayfasını kullanmadan konu açmayalım bu konunun bilgilendirmesi forumda defalarca yapıldı mi 8 se global bir cihaz değildir içindeki rom (yazılım) da Xiaomi harici bir geliştirici tarafından yapılmıştır. Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix) detaylı bilgi için
Hocam ben galiba yanlış bi işlem yaptım. Mi rom üzerine, eu rom flaşladım. Cihaz çalışıyor ama sürekli şarj yiyor ve çok ısınıyor

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam ben galiba yanlış bi işlem yaptım. Mi rom üzerine, eu rom flaşladım. Cihaz çalışıyor ama sürekli şarj yiyor ve çok ısınıyor
Wipe yapmadı iseniz twrp girip wipe yapıp eu romu tekrar kurunuz

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bilginiz olsun rom kurulumundan önce mutlaka wipe kısmından cache dalvik data ve system i temizleyin ek olarak tavsiyem internal storage yi de wipe yapmanız ancak veriler silinecektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt