Soru Rom Geçişi

mertt06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 7A
Konular
1
Merhabalar ben telefonuma global V12.0.3.0 sürümden tam performanslı çalışmadığı için
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.0.1.0.QCMEUXM
bu verisyona düşürmüştüm

fakat bu romdada yine sıkıntılar olmaya başladı ben telefonumu eskiden memnun kaldığım ve telefonda en stabil çalışan GLOBAL V11.0.7.0.PCMMIXM bu sürüme düşürmeye karar verdim. AntiRollBack kontrolünü yaptığımda anti: iki noktadan sonra herhangi bir sayı gelmedi asıl sorum şu EEA Avrupa V12.0.2.0.QCMEUXM sürümünden GLOBAL V11.0.7.0.PCMMIXM sürümüne geçiş yapsam telefon brick olurmu?
Saygılar.
(Telefonum Global Verisyondur.)

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhabalar ben telefonuma global V12.0.3.0 sürümden tam performanslı çalışmadığı için
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.0.1.0.QCMEUXM
bu verisyona düşürmüştüm

fakat bu romdada yine sıkıntılar olmaya başladı ben telefonumu eskiden memnun kaldığım ve telefonda en stabil çalışan GLOBAL V11.0.7.0.PCMMIXM bu sürüme düşürmeye karar verdim. AntiRollBack kontrolünü yaptığımda anti: iki noktadan sonra herhangi bir sayı gelmedi asıl sorum şu EEA Avrupa V12.0.2.0.QCMEUXM sürümünden GLOBAL V11.0.7.0.PCMMIXM sürümüne geçiş yapsam telefon brick olurmu?
Saygılar.
Twrp ile kurulursa brick olmaz mi flashla tool downgrade yapmaya direk izin vermiyor ama twrp ile kurulum başarılı oluyor hocam

mertt06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 7A
Konular
1
Cevabınız için sağolun hocam. Yani ben bu işlemi mi flash ile yaparsam telefon brick oluyor değil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp ile kurulursa brick olmaz mi flashla tool downgrade yapmaya direk izin vermiyor ama twrp ile kurulum başarılı oluyor hocam
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

AntiRollBack Kontrolünde böyle göstermekte anti: iki noktadan sonra herhangi bir sayı yok

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.0.1.0.QCMEUXM
bu verisyona düşürmüştüm

Saygılar.
Telefonunuz Qualcomm işlemcili olduğu için TWRP üzerinden de yapabilirsiniz,ancak ki her zaman önerilen yöntem fastboottur.Her ikisinde de geçmeden önce anti rollback kontrolünü yapın.

Cevabınız için sağolun hocam. Yani ben bu işlemi mi flash ile yaparsam telefon brick oluyor değil mi?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

AntiRollBack Kontrolünde böyle göstermekte anti: iki noktadan sonra herhangi bir sayı yok
Anti sonrasında boş kalma,1,2,3 değerleri sıkıntı yaratmaz.

mertt06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 7A
Konular
1
Telefonunuz Qualcomm işlemcili olduğu için TWRP üzerinden de yapabilirsiniz,ancak ki her zaman önerilen yöntem fastboottur.Her ikisinde de geçmeden önce anti rollback kontrolünü yapın.

Anti sonrasında boş kalma,1,2,3 değerleri sıkıntı yaratmaz.
Yardımınız için sağolun hocam.

Üst Alt