Çözüldü Rom değiştirme

CrawLTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu Stabil v12.5.3.0
Telefon Modeli
Mi 10T 8/128
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar şimdi bende Xiaomi.eu rom var. Ikinci el olarak aldım telefonu bu rom ile geldi telefon. Acaba ben bu romu fln twrpden full backup alıp denemek istediğim farklı custom romu flashlayıp beğenmezsem tekrar eski haline restore edip dönebilir miyim?

Mesela ben şuan EU romdayım. deneme amaçlı DotOS kurmak istiyorum fakat beğenmezsem tekrardan twrpden yedek aldığım backupu geri yükleyebilir miyim?

Bir de telefona SD kart takılmıyor twrpden sıfırlama yaparsam rom ve yedek gider mi?

Çözüm
Merhabalar şimdi bende Xiaomi.eu rom var. Ikinci el olarak aldım telefonu bu rom ile geldi telefon. Acaba ben bu romu fln twrpden full backup alıp denemek istediğim farklı custom romu flashlayıp beğenmezsem tekrar eski haline restore edip dönebilir miyim?

Mesela ben şuan EU romdayım. deneme amaçlı DotOS kurmak istiyorum fakat beğenmezsem tekrardan twrpden yedek aldığım backupu geri yükleyebilir miyim?

Bir de telefona SD kart takılmıyor twrpden sıfırlama yaparsam rom ve yedek gider mi?

Bu kısmı yapmadan dotos yüklemezsiniz zaten...

Yedekten nasıl yükleme yapılır konusu bu bölümde..

10T ye bu yöntem ile rom yüklenir...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Bu kısmı yapmadan dotos yüklemezsiniz zaten...

Yedekten nasıl yükleme yapılır konusu bu bölümde..

10T ye bu yöntem ile rom yüklenir...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla: Çözüm

CrawLTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rom kurarken internal storage'yi silmeyeceğim değil mi? Sonuçta twrp yedeği ve dotos zip'i orada.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
CrawLTR, Videoyu izleyin lütfen...

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Rom kurarken internal storage'yi silmeyeceğim değil mi? Sonuçta twrp yedeği ve dotos zip'i orada.
Rom kurduktan sonra Internal Storage'ı temizlemeniz gerekmekte zaten. Yoksa cihaz açılmaz, TWRP'ye atar. Full yedek aldıktan sonra cihazı açıp yedeğinizi bilgisayara atarsanız daha sonrasında rahatça istediğiniz romu kurarsınız, beğenmezseniz yedeğinizi yeniden telefona yükler TWRP üstünden geri dönersiniz.

Oyla:
Üst Alt