Yardım Rom değişikliği sonrası parmak izi okumuyor

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Merhabalar 2 yıl kadar miui.eu kullandıktan sonra rom değiştirmeye karar verip LineageOS romuna geçtim. Ancak bu romda parmak izi bir türlü okutamadım. Romda da sayısız bug var o yüzden en son stabil eu roma geçtim. Fakat burada da durum aynı. Ayarlarda parmak izi bölümü var okutmaya çalıştığım zaman tepki vermiyor bazen okuyor titriyor ancak tamamlanamıyor bir türlü. Sorun sizce nedir donanımsal olabilir mi yoksa yazılımsal mı?

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Arkadaşlar üstteki linkten twrp üzerinden 4 wipe yapıp miui 11 stabil kurdum dün. Bazı yorumlarda sensör vs çalışmadığı durumlarda persist yüklenmesi gerekiyor diye yazılmış. Benim telde persist diye bir klasör bulamadım bu mu eksik acaba bir yol gösterin lütfen.

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Arkadaşlar üstteki linkten twrp üzerinden 4 wipe yapıp miui 11 stabil kurdum dün. Bazı yorumlarda sensör vs çalışmadığı durumlarda persist yüklenmesi gerekiyor diye yazılmış. Benim telde persist diye bir klasör bulamadım bu mu eksik acaba bir yol gösterin lütfen.

İstersen Mi Flash ile orjinal stock roma dönüş yap orda bi kontrol et parmak izi okuyucunu. Ondan sonra twrp atıp eu son sürüm yükle

Oyla:

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12

bu konu yardımcı olacaktır

Oyla:

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
İstersen Mi Flash ile orjinal stock roma dönüş yap orda bi kontrol et parmak izi okuyucunu. Ondan sonra twrp atıp eu son sürüm yükle
Evet uygun bir çözüm sadece persist yüklemenin yolları olduğunu öğrendim bugün deneyeceğim olmazsa stock roma dönüp deneyeceğim teşekkürler.

bu konu yardımcı olacaktır
Teşekkür ederim bugün yapacağım bu işlemi.

Oyla:
Üst Alt