Yardım Rom Atmak İçin Wipe-Advanced Wipe Temizledim Telefon Açılmıyor Mi Ekranda Kalıyor?

ersin3535

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
6
Arkadaşlar Rom atmak için forumdaki konunun aynısını yaptım Wipe-Advanced Wipe'den USB-OTG haric hepsini yaptım onayladım Swipe to reboot yaptım mi ekranında öyle kaldı açılmıyorda napmam lazım?

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Format data yapın romu flashladıktan sonra her şeyiniz silinecektir.

Oyla:

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin veriler silinir yedek alın. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Dun ayni sorunla ugrastim, betaya gecerken storage dahil hepsine wipe yaptim sonra hicbir pc depolama olarak gormedi telefonu. Daha once goren kendi pc dahil gormedi. Mi flash tool hata verdi fastboot yapamadim. En son care usbotg ile flashtan zip dosyasini yukleyerek kurtardim.

Oyla:

ersin3535

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
6
Format data yapın romu flashladıktan sonra her şeyiniz silinecektir.
Anlattığına göre sadece silmişsin. Rom flaslamamissin.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin veriler silinir yedek alın. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir

bakivrd44 Hocamın anlattığı gibi yaptım Xiaomi.EU V10.3.1.0 Rom'u yükledim bi problem yaşamam değilmi arkadaşlar ilerde. forumdaki konuda daha farklı yöntemlerle anlatıyordu.

Kurarkende kırmızı alandaki su hatayı verdi ama kurdu problem olurmu bu?

Ekli dosyalar

• 67477275_1263102287191856_5089168910092075008_n.jpg
    67477275_1263102287191856_5089168910092075008_n.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 29
Oyla:

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
@bakivrd44 Hocamın anlattığı gibi yaptım Xiaomi.EU V10.3.1.0 Rom'u yükledim bi problem yaşamam değilmi arkadaşlar ilerde. forumdaki konuda daha farklı yöntemlerle anlatıyordu
Anlatım doğru hocam
Kurarkende kırmızı alandaki su hatayı verdi ama kurdu problem olurmu bu?
Malesef bilgim yok hocam bilen üstatlar yardımcı olacaktır. Twrp sürümü güncelmi? Güncel değilse güncelleyin.

Oyla:

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
Arkadaşlar Rom atmak için forumdaki konunun aynısını yaptım Wipe-Advanced Wipe'den USB-OTG haric hepsini yaptım onayladım Swipe to reboot yaptım mi ekranında öyle kaldı açılmıyorda napmam lazım?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Oudren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KRAK3NN
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Hocam cihazın içindeki ROM'u temiz bir kurulum yapmak için silmişsiniz ama yenisini atmamışsınız :)

Bilgisayar telefonun hafızasını görmezse "ADB Push" yöntemiyle yükleyeceğiniz ROM'u telefonun içine atın.CMD ekranında bütün dosyaların atıldığına dair bir yazı gelene kadar bekleyin TWRP menüsünde.Bütün ZIP dosyası atıldıktan sonra kurma işlemini sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt