Rom rom atmak downgrade

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
hepsiburadadan aldım cihazı ancak cihazda android 9 yüklü ve bir çok kısıtlama getirilmiş eski nore4x yaptığı bir çok şey yok(grüşme anında ses kayıt , bt kulaklıkların şarj süresi görünmüyor gibi) ayrıca bu cihazda ve kişi menüleri bana uygun gelmedi .
yani android 9 silip android 7 yüklemek istiyorum( miui_HMNote4Global_V10.2.1.0.MBFMIXM_4897f98c7b_6.0)yani note4x ait rom yüklemek istiyorum
garanti umrumda değil imei yapısını silmeden nasıl yaparım forumu inceledim baya bir başarısız girişim var amacım eski sürüme dönmek
sırası ile bilgisi olan varmı yazabilecek teşekkürler.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Redmi Note 8 Pro'ya Redmi 4x romunu yükleyemezsiniz.

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redmi Note 8 Pro'ya Redmi 4x romunu yükleyemezsiniz.
hadi yaa baya hızlı ve kötü bir cevap hayal kırıklığı ama o da bir rom değil mi model uyuşmazlığımı var diyorsunuz ? bazı özellikler uyum sağlamaz ama çalışırmı yinede yoksa hiç açılmaz mı gibi ! şansımı zorluyorum :)

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
hadi yaa baya hızlı ve kötü bir cevap hayal kırıklığı ama o da bir rom değil mi model uyuşmazlığımı var diyorsunuz ? bazı özellikler uyum sağlamaz ama çalışırmı yinede yoksa hiç açılmaz mı gibi ! şansımı zorluyorum :)
Hiç açılmaz, yanıtın bu kadar hızlı gelmesinin sebebi anormal bir soru olması :D Yanlış anlamayın, güncel cihaza eski cihazın romunu atmaktan bahsediyorsunuz. :D Portlanmış ROM var mı bilemem, ne kadar sağlıklı çalışır orası da meçhul.

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç açılmaz, yanıtın bu kadar hızlı gelmesinin sebebi anormal bir soru olması :D Yanlış anlamayın, güncel cihaza eski cihazın romunu atmaktan bahsediyorsunuz. :D Portlanmış ROM var mı bilemem, ne kadar sağlıklı çalışır orası da meçhul.
tamam ustat benim depocu ile mevzuya döndü olay :) bizim depocuya soruyorum yok mu? yok abi dio, ben yine hiç mi yok oda hiç yok abi !!

Üst Alt