Çözüldü rom atma yardım

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Ben de twrp yükleyip Pixel Roma geçtim, sonra tekrar Mi Global Stabil e döndüm ve TWRP silindi..
Ve bölge Çin kaldı hiç bir şekilde değiştiremiyorum..
Neyse asıl sorun bu değil bugünde twrp yükledim yüklendi dedi ama bir türlü TWRP menüsü gelmiyor, ses açma ve Power tuşuna basınca telefonun kendi recovery ekranı geliyor..
Bu sorunu nasıl çözeceğiz...,???

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Arkadaşlar durum çözüldü telefonu aldığım kişi uzaktan bağlanarak yaptı birde ben twrp den telefonun belleğine silerken unutturmuşum saatlerce uğraştık. Allah razı olsun çok uğraştı bundan sonra anlamadığım bu rom işime girmeyecem o kadar karışık geldi sağlam malı bozdum.

Şuan miRoom 10.2.2 stabil yüklü mi eu da ekran kilidi resmi değişmiyordu bunda hatalar kayboldu sorun yaşamadım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ben de twrp yükleyip Pixel Roma geçtim, sonra tekrar Mi Global Stabil e döndüm ve TWRP silindi..
Ve bölge Çin kaldı hiç bir şekilde değiştiremiyorum..
Neyse asıl sorun bu değil bugünde twrp yükledim yüklendi dedi ama bir türlü TWRP menüsü gelmiyor, ses açma ve Power tuşuna basınca telefonun kendi recovery ekranı geliyor..
Bu sorunu nasıl çözeceğiz...,???
Yeniden TWRP yükledikten sonra Rehber - MIUI Bölge Sorunu Düzeltme -TWRP+ROOT- konusunda anlatıldığı şekilde çözebilirsiniz.

Üst Alt