Soru ROM atınca IMEI gider mi?

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Şu sıralar Mi 8 SE telefonuma rom atmayı düşünüyorum.Ancak geçmişte kötü bir samsung telefona rom yüklediğimde imeisinin gittigini hatırlıyorum.
İMEİ silinme gibi bir durum meydana gelebilir mi ? Teşekkürler iyi forumlar.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Abiler telefona wipe data factory atsam rom gidermi ve bugun bi zip flaşladım factory atınca onun silinmesini istiyom o silinirmi
O zipi tekrar fleslerseniz gitmesi lazım

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Oyla:

YunusEmre0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Flash tool'u bilmem ama gitmemesi gerekiyor.. Mi flash ile Clean all and lock seçtiğim halde bile sorun yaşamadım. Allah yaşatmasın.

Kral Max 2 adlı cihazımdan, Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Hocam bende xiaomi redmi note 8 var yurt dışı cihazı ben twrp den telefonu resetliycem diye telefonu komple silmişim twrp den rom atmaya çalıştım fakat zip dosyası bozuk hatası alıyorum fastboot ile rom atsam imei gidermi

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
hocam eskiden redmi 9 kulanıyordum mtk rezilliği bi ondan öncede redmi note 8 şimdi tekrardan redmi note 8 aldım rahatladfım hocam artık imei gitse bile umrum olmaz çünkü farklı twrp sürümlerinden farklı imei yedekleri bile aldım redmi 9 da 50 kişiye soruyordum sıfırlarsam imei gider mi güncellersem şebeke gidermi falan filan qualcomm rahatlıktır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Flash tool'u bilmem ama gitmemesi gerekiyor.. Mi flash ile Clean all and lock seçtiğim halde bile sorun yaşamadım. Allah yaşatmasın.

Kral Max 2 adlı cihazımdan, Tapatalk kullanılarak gönderildi.
hocam cihaz global ise çin romu haricinde rom atarsanız lock işaretli kurulumda sıkıntı olmaz ise cihaz açılır hocam ama cihaz çin cihazı ise çin hariç başka bir rom yüklerseniz lock işaretli kurulum bitse bile telefon açılmaz hocam bilginiz olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bende xiaomi redmi note 8 var yurt dışı cihazı ben twrp den telefonu resetliycem diye telefonu komple silmişim twrp den rom atmaya çalıştım fakat zip dosyası bozuk hatası alıyorum fastboot ile rom atsam imei gidermi
gitmez hocam twrp ve mi flash işlemlerinde imei gitmze SADECE FLASH ALL YADA CLEAN ALL seçin allah rızası için bu yazı mi flash sürümünne bağlı lock u sakın seçmeyin

Son düzenleme:
Oyla:

Byzaza63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi a2
Konular
0
Evet hocam cihaz size küsmüş en iyisi skorpi hocamın dediği gibi cihazınızdan özür dileyin ve gönlünü alınYes~~
Eger bu skorpi hocam yillar evvel huawei teknik servisinde cihazimi alip duzelten hocamsa burdan sana kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum huawei teknik servisinin 700 tl anakart yanmis dedigi honor 7 cihazimi 24 saatte eskisinden daha guzel hale getirdi o gunden beri her zaman dua ederim size allah binlerce razi olsun sizden hocam

Oyla:

Jokerr33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Arkadaşlar sorum şu;
Cihazım kaçak poco f2 pro ve 2. sim'e imei atıldı
Avrupa romları tek simli diye biliyorum
Avrupa rom atarsam imei görmeme veya imei gitme gibi bir durum yaşarmıyım?

Oyla:
Üst Alt