Yardım Rom atamıyorum :(

OcakSöndüren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Arkadaşlar nerde hatam var bilmiyorum. Rom - [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.1.21 v2 Beta - v11.0.5.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları
Linkteki romu kurmak istedim. Herşeyi yolunda yapmama rağmen sıkıntı çıkıyor. Mesela resimdeki 2. Karedeki kısım (yes yazan yer) orda yes diyince telefonda herşey gidiyor zaten. Ve değişik olan twrp bozuluyor. Hafızaki tüm dosyaların ismi random gibi oluyor birşey yüklenmiyor. 50 kere denedim :)
Sonuç fastboot mod Cihaz mi 9t pro.

Ekli dosyalar

• SIFIRDANCUSTOMROMKURULUMU2 (4872 x 1168).jpg
    SIFIRDANCUSTOMROMKURULUMU2 (4872 x 1168).jpg
    665,5 KB · Görüntüleme: 35

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Magisk flash edip dener misiniz hocam..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
E.U.Rom zip dosyasında recovery klasörünü silip öyle atın telefon hafızasına, ondan sonra yükleyin..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

OcakSöndüren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Hocam programla stock roma döndüm en son. Yani bende hata yok gibi ama niye böyle saçmalık oluyor anlamıyorum. Rom atmaktan soğudum resmen. Birde yurtta kalıyorum wifi sıkıntım var. Sıfırlandığı için telefon terkar uygulamaları yüklemek sıkıntı oluyor. Kesin bir çözüm yolu bulamazsam denemiyeceğim gibi. Ayrıca güzel sıkıntısız navigasyon ve yukarıdaki durum çubuğunda(pil simgesi gibi) degişiklikler yapabileceğim rom tavsiyeniz olursa sevinirim. Mi roomu denedim açılış ekranında takılı kaldı oda olmadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

E.U.Rom zip dosyasında recovery klasörünü silip öyle atın telefon hafızasına, ondan sonra yükleyin..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Tavsiyeniz kesin olur mu sizce?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-29-02-12-40-024_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-01-29-02-12-40-024_com.android.settings.jpg
    192,3 KB · Görüntüleme: 21

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam programla stock roma döndüm en son. Yani bende hata yok gibi ama niye böyle saçmalık oluyor anlamıyorum. Rom atmaktan soğudum resmen. Birde yurtta kalıyorum wifi sıkıntım var. Sıfırlandığı için telefon terkar uygulamaları yüklemek sıkıntı oluyor. Kesin bir çözüm yolu bulamazsam denemiyeceğim gibi. Ayrıca güzel sıkıntısız navigasyon ve yukarıdaki durum çubuğunda(pil simgesi gibi) degişiklikler yapabileceğim rom tavsiyeniz olursa sevinirim. Mi roomu denedim açılış ekranında takılı kaldı oda olmadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Tavsiyeniz kesin olur mu sizce?
Hocam bu formüller olmazsa, TWRP yi güncelleyin ya da Sizinle aynı cihazı kullanan Nescafe656 hocamın tavsiye ettiği Orange Fox u kurup deneyebilirsiniz. Sizde twrp kurulu olduğundan twrp üzerine kurulumu anlatığı, konunun alt tarafındaki kurulumu kullanabilirsiniz. Orange Fox un kullanımını da yine aynı konunun başındaki linkte bulabilirsiniz.

Üst Alt