Yardım Rom Aosp xiaomi mi3&4 Android Oreo Alpha

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

Konuyla ilgilenecek cihaz sahipleri varsa yeni konu açıp devam edebilirsiniz ben sadece bilginiz olsun diye konuyu açtım.neredeyse çoğu fonksiyonları calistirmislar cihazın hayırlı olsun diyelim

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Hala bence stabillikten uzak örneğin ekran üstü tuşlarını yazılımsal kaldıramıyorsunuz falan böyle can sıkan sorunlar var tavsiyem biraz daha beklemeniz yönünde...

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Hala bence stabillikten uzak örneğin ekran üstü tuşlarını yazılımsal kaldıramıyorsunuz falan böyle can sıkan sorunlar var tavsiyem biraz daha beklemeniz yönünde...
Tabiki beklemek en iyisi ben zaten alpha sürüm olduğunu belirttim wn az bi kaç ay alpha sürüm yayınlanır sonra beta lar sonra stabil derken uzun zaman böyle gider gerçi ben yıllarca bir çok farklı cihazımda aosp tabanli rom kullandım hiç bir zaman tam stabile ulasmadilar

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Şuanda stabil olarak yayınladığı bu iki geliştirici arkadşaların android 7 tabanlı romların hepsinde karşı tarafa hem az ses gitme hemde karşı tarafın sesini az duyma sorunu var en az 1 yıldır bu sorun var söylememe rağmen en son dedikleri yapacak bişey yok maalesefti bu geliştirici arkadaşlar evet çok yenilikçi ama hiçbir romları stabil değil ya çekirdek uyanmaları ya ses probemi pilin az gitmesi hep bu arkadaşların yaptığı romlarda bu sorunlar var şuanda gözümde tek stabil sürüm resmi LineageOs diğerlerinde hep can sıkıcı bir nokta var .

Oyla:
Üst Alt