Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Resmi olarak yayınlanmamış sürümlere erişim için link eklenmiştir.

Selimoglu79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Max Pro
Konular
1
Arkadaşlar ben bu romu yukleyemedim, kurulumdan sonra sifre istiyor, şifreyi giriyorum yine kabul etmiyor.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Unofficial sürümleri denemenizi pek tavsiye etmiyorum, kablosuz ağ zımbırtısı çalışmadığı için kurulum ekranını bile geçemedim :) Resmi sürüme devam..

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Unofficial sürümleri denemenizi pek tavsiye etmiyorum, kablosuz ağ zımbırtısı çalışmadığı için kurulum ekranını bile geçemedim :) Resmi sürüme devam..
zaten en sağlıklısı offical ben diğerlerine yanaşmıyorum bile :)

Selimoglu79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Max Pro
Konular
1
Konu içerisinde verdiğim modlu twrpyi flaşlayıp tekrar dener misiniz?

Pixel i kurdum bir gün boyunca kullandım , pil performansı bana düşük geldi parmak izi kilit açma hızı MIUI ye göre çok yavaş, kamera çok iyi fakat slow motion i sectigimde kamera hata veriyor bir daha açılmıyor ufak tefek eksiklikleri var mutlaka ama genel olarak güzel, pil sıkıntı yaratacak gibi duruyor, tekrar MIUI ye nasıl geçiş yaparım üstad.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Pixel i kurdum bir gün boyunca kullandım , pil performansı bana düşük geldi parmak izi kilit açma hızı MIUI ye göre çok yavaş, kamera çok iyi fakat slow motion i sectigimde kamera hata veriyor bir daha açılmıyor ufak tefek eksiklikleri var mutlaka ama genel olarak güzel, pil sıkıntı yaratacak gibi duruyor, tekrar MIUI ye nasıl geçiş yaparım üstad.

1. Pil performansı Miui'ye göre daha iyidir, zira en büyük sebebi AOSP tabanlı olmasıdır, size öyle gelmiş olabilir.
  2. Parmak izi hızına gelince evet haklısın, Pie tabanlı romlarda gecikme problemi yaşanıyor fakat bütün pie tabanlı romlarda bu sorun mevcut, Marsmallow tabanlı bir roma geçtiğinizde bu sorunu yaşamayacaksınız.
  3. Evet GCam konusunda AOSP tabanlı olduğu için Miu ye göre daha iyi performans alacaksınız fakat Note 4 de slow motion çalışmamakta o yüzden ayarlardan devre dışı bırakmalısınız.
  4. Mi flash ile tekrardan istediğiniz Miui sürümüne dönüş yapabilirsiniz. Dilerseniz yine rom kurar gibi costum miui tabanlı romlara geçiş yapabilirsiniz.

Selimoglu79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Max Pro
Konular
1
  1. Pil performansı Miui'ye göre daha iyidir, zira en büyük sebebi AOSP tabanlı olmasıdır, size öyle gelmiş olabilir.
  2. Parmak izi hızına gelince evet haklısın, Pie tabanlı romlarda gecikme problemi yaşanıyor fakat bütün pie tabanlı romlarda bu sorun mevcut, Marsmallow tabanlı bir roma geçtiğinizde bu sorunu yaşamayacaksınız.
  3. Evet GCam konusunda AOSP tabanlı olduğu için Miu ye göre daha iyi performans alacaksınız fakat Note 4 de slow motion çalışmamakta o yüzden ayarlardan devre dışı bırakmalısınız.
  4. Mi flash ile tekrardan istediğiniz Miui sürümüne dönüş yapabilirsiniz. Dilerseniz yine rom kurar gibi costum miui tabanlı romlara geçiş yapabilirsiniz.
Teşekkürler , pil bende çok çabuk bitiyor sebebi fazla uygulama yüklü olmasıdır büyük ihtimal

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Teşekkürler , pil bende çok çabuk bitiyor sebebi fazla uygulama yüklü olmasıdır büyük ihtimal

Pixel Experience romu dışında (kendisi dahili pico içeriyor) kullanacağınız gapps paketleri en yüksek "mini" kullanmalısınız, "nano" ise yeterli olacaktır. Ne kadar yüksek paket o kadar ram kullanımı ve pilden yemek demek oluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

zaten en sağlıklısı offical ben diğerlerine yanaşmıyorum bile :)

Ben cihazı biraz kobay olarak kullanıyorum :) Ne kadar rom kurduğumu hatırlamıyorum bile

Üst Alt