Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Şu en alttaki arama çubuğunu nasıl kaldiricam. Uygulama yolu nedir ekran ayarlarında ve ana ekran ayarlarında bulamadım (resim eklemek istedim ama izin vermedi forum)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Şu en alttaki arama çubuğunu nasıl kaldiricam. Uygulama yolu nedir ekran ayarlarında ve ana ekran ayarlarında bulamadım (resim eklemek istedim ama izin vermedi forum)
Kaldırılmıyor, farklı bir başlatıcı deneyebilirsiniz.

mihemed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mihemed
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Bu arada vakıfbank uygulaması yeni güncelleme ile yine çalışmıyordu. Ethereal kernel kurdum. VakıfBank çalıştı. Ziraat de çalışıyor. Sorun kernel de imiş demek ki

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Bu arada vakıfbank uygulaması yeni güncelleme ile yine çalışmıyordu. Ethereal kernel kurdum. VakıfBank çalıştı. Ziraat de çalışıyor. Sorun kernel de imiş demek ki

Demek ki ben direkt kernel değiştirdiğimden dolayı sorun olmuyordu :D Nereden bileyim kernelmiş meğersem hahah

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Bende hiç bu sorunu yaşamamıştım demrkki bende rom yüklerken kernel degisiyordum sebebi buymuş. Hatta son guncellemede böyle vir sorun yaşamadığımı yazmıştım demekki kernel kurtariyormuş benide

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Arkadaşlar, güncelleme yayınlandığında romun değişiklik kaydı güncellemesi vakit aldığından sadece Pixel Experience Plus* sürümünü yayınlamayı düşünüyorum, bu konuda sizlerin de fikrini almak istedim.

Bu sayede hem konu daha sade ve karmaşıklıktan uzak bir hal alacak, zira ilk defa bu romla karşılaşan kişiler iki sürümle karşılaşıyorlar ve kafaları karışıyor kaldı ki iki romun da birbirinden çok az farkı var, bir tek özelleştirme yapılıyor bir iki ekstradan...

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Tek bir rom üzerinden gidin hocam bu şekilde daha iyi bir iletişim sağlanır her konuda ben bu yönde tavsiye veririm

CritiCal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Bende hiç bu sorunu yaşamamıştım demrkki bende rom yüklerken kernel degisiyordum sebebi buymuş. Hatta son guncellemede böyle vir sorun yaşamadığımı yazmıştım demekki kernel kurtariyormuş benide

Hocam bu romu ilk pir sürümü çıktığından beri kullanıyordum ama takı ziraat calismayana kadar ayda 2 kez değiştim rom hem buna geçtim düzelmedi tekrar diğerine geçtim karnel bana atarmisiniz ya bu Roma hasretim ve bizim MIUI dorumda karnel konusu varmı bulamadım ?

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Hocam bu romu ilk pir sürümü çıktığından beri kullanıyordum ama takı ziraat calismayana kadar ayda 2 kez değiştim rom hem buna geçtim düzelmedi tekrar diğerine geçtim karnel bana atarmisiniz ya bu Roma hasretim ve bizim MIUI dorumda karnel konusu varmı bulamadım ?
Hocam bu verdiğim Franco kernel bunda bir sıkıntı yaşamadım şuan kullanıyorum

Bu vermiş olduğum kernelde esthereal bu kernelde de bir sıkıntı yaşamadım

Üst Alt