Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Köyde olduğumdan dolayı bir süre konuyla ilgilenemedim, yalnızca güncellemeleri ekleyebildim.
Değişiklik kayıtlarını türkçeye çevirdim.

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Usb tercihleri kullanılmadığı için usb yardımcısı kullanıyoruz eğer usb yardımcısında usb tetheringe basarsanız telefon donuyor redmi 5 plus da şu anlık böyle bir sorun var.

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
en son surumunde soyle bır olay oluyor bende ve yalasık olarak 6-7 saat ugrastım tabı ınsan bılıncsız olunca. twrp telefonun hafzasını gormuyordu daha dogrusu wıpe kısmında data 0 mb olarak goruyordu dolayısı ıle ne flashlıyabılıyordum romu nede depolama alanına pc ıle baglanabılıyordum her neyse bır sekılde hallettım romu kurdum fakat recoverye tekrar gırdıgımde super su flaslamak ıcın bırde ne goreyım :D yıne depolama alanını gormuyor twrp bende cok ugrasmak ıstemedım yarın farklı bır rom kuracagım (suan ıcın rom sorunsuz kullanılıyor) fakat benı cok ugrastırdı baska bır rom onerısınde bulunabılırmısınız adam akıllı yuklensın stabıl olsun fılan :D

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
en son surumunde soyle bır olay oluyor bende ve yalasık olarak 6-7 saat ugrastım tabı ınsan bılıncsız olunca. twrp telefonun hafzasını gormuyordu daha dogrusu wıpe kısmında data 0 mb olarak goruyordu dolayısı ıle ne flashlıyabılıyordum romu nede depolama alanına pc ıle baglanabılıyordum her neyse bır sekılde hallettım romu kurdum fakat recoverye tekrar gırdıgımde super su flaslamak ıcın bırde ne goreyım :D yıne depolama alanını gormuyor twrp bende cok ugrasmak ıstemedım yarın farklı bır rom kuracagım (suan ıcın rom sorunsuz kullanılıyor) fakat benı cok ugrastırdı baska bır rom onerısınde bulunabılırmısınız adam akıllı yuklensın stabıl olsun fılan :D

Format data yapıp dahili hafızayı komple temizleyin ve temiz bir kurulum yapın

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Format data yapıp dahili hafızayı komple temizleyin ve temiz bir kurulum yapın
Birçok kez yapmıştım hocam bu şekilde ama hallettim şükür şimdilik bir sıkıntı yok kullanmaya başladım romu. Bu arada rootladim ve Vakıfbank uygulaması çalışıyor dostlar. İlk rom ilk root ve ilk yorumum olsun

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Volte ve GPS bulamadım nerede acaba sekmeleri açıklayabilecek bir arkadaşım var mı

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Ufak tefek sıkıntıları var mesela volteyo ve GPS bulamadım henüz bildirimler geldiğinde bildirim ışığı yanmıyor mesela yada pil şarj %20 altına düşünce uyarmiyor ses olarak (bildirim ışığı kırmızıya dönüyor) şarj dolunca bildirim ışığı sönmüyor şimdilik bunsorunlar gözüme çarptı ama batarya ömründen memnun kaldım. Bu arada tekrar yazayım Vakıfbank enpara cepteteb banka uygulamadaki kullaniyorum hiç birinde sorun yasamadim rom bir kaç güne kadar hem kalibrasyon olur cihaza hemde benim Roma alışma surecim biter :) sanırım çok daha iyi olur bu arada attığım resimde hiç oyun yok onu baştan yazayım sadece internet ve uygulamalar var (face watsapp insta Chrome vs) diyelim ki 2 saatte oyun oynasan (ben oyun oynamayanlardanim) 7:30 saat oyun oynayan dostlar için bile çok yeterli süre diye düşünüyorum ben cidden sevdim rom çok sade ufak tefek sıkıntıları da halledebilirsem uzun bir süre hatta güncelleme almadan devam edebilirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190915-192230.jpg
    Screenshot_20190915-192230.jpg
    227,8 KB · Görüntüleme: 12

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Ufak tefek sıkıntıları var mesela volteyo ve GPS bulamadım henüz bildirimler geldiğinde bildirim ışığı yanmıyor mesela yada pil şarj %20 altına düşünce uyarmiyor ses olarak (bildirim ışığı kırmızıya dönüyor) şarj dolunca bildirim ışığı sönmüyor şimdilik bunsorunlar gözüme çarptı ama batarya ömründen memnun kaldım. Bu arada tekrar yazayım Vakıfbank enpara cepteteb banka uygulamadaki kullaniyorum hiç birinde sorun yasamadim rom bir kaç güne kadar hem kalibrasyon olur cihaza hemde benim Roma alışma surecim biter :) sanırım çok daha iyi olur bu arada attığım resimde hiç oyun yok onu baştan yazayım sadece internet ve uygulamalar var (face watsapp insta Chrome vs) diyelim ki 2 saatte oyun oynasan (ben oyun oynamayanlardanim) 7:30 saat oyun oynayan dostlar için bile çok yeterli süre diye düşünüyorum ben cidden sevdim rom çok sade ufak tefek sıkıntıları da halledebilirsem uzun bir süre hatta güncelleme almadan devam edebilirim

Saf android de bu tarz bir şarj bildirimi görmedim hocam, çok eski android sürümlerinde vardı... volte hattınız ile alakalı bir durum, gpsde de bir sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor.

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Saf android de bu tarz bir şarj bildirimi görmedim hocam, çok eski android sürümlerinde vardı... volte hattınız ile alakalı bir durum, gpsde de bir sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor.
Hocam ben volte ve GPS nereden açılır onu bulamadim :) bir bulsam hata bende mi GSM demi anlayacam ama :) sekmeleri bana yazarsanız mutlu olurum

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Hocam ben volte ve GPS nereden açılır onu bulamadim :) bir bulsam hata bende mi GSM demi anlayacam ama :) sekmeleri bana yazarsanız mutlu olurum

Volte ayarı nerede bilmiyorum tt'de kullanamadığım için, gps için pie de ayar yok otomatik yüksek doğrulur vs geçişlerini yapıyor, acıksacı ben de pek kurcalamıyorum

Üst Alt