Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Crdroid nasıl bu arada? :)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Crdroid gayet stabil güzel bir rom, özelleştirmeleri çok abartılı değil yeterli seviyede, içinde gereksiz aosp uygulamalarını kaldırırsanız iyi olur.

Turancen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
turan
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
Ben bu romu fortnite oynayacam diye yükledim, oyun açılıyor lakin otobüsten atladıktan sonra vpn hatası veriyor, oyunu çok rahat oynatıyor onda çok şaşırdım.
Şarjı beni çok şaşırttı, dün akşamdan beri kurcalıyorum yarım saat okey ve fortnite var yüzde 43 şarj var halen. yarın öğlene kadar kullanırım ben bunu :D Yarın bakarım olmazsa 9 sürüm aosp romlardan birine geçerim yada crdoid

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Ben bu romu fortnite oynayacam diye yükledim, oyun açılıyor lakin otobüsten atladıktan sonra vpn hatası veriyor, oyunu çok rahat oynatıyor onda çok şaşırdım.
Şarjı beni çok şaşırttı, dün akşamdan beri kurcalıyorum yarım saat okey ve fortnite var yüzde 43 şarj var halen. yarın öğlene kadar kullanırım ben bunu :D Yarın bakarım olmazsa 9 sürüm aosp romlardan birine geçerim yada crdoid
Dediğin romu kurdumkullanıyorum şuan, şu sağ sol kenarlardaki gereksiz boşlukları nasıl kaldırıcaz çok çirkin duruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Turancen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
turan
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
Ben bilmiyorum ki. Böyle kullanıyorum ben
Dediğin romu kurdumkullanıyorum şuan, şu sağ sol kenarlardaki gereksiz boşlukları nasıl kaldırıcaz çok çirkin duruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Arkadaşlar bu romu mu Max prime cihaza kurdum.Ancak benim beceremedim mi u dakika gibi cihazi parmak izi okuyucu ile uyandırmak mümkünmü .Birde güncelleme için oto yok demi

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Arkadaşlar bu romu mu Max prime cihaza kurdum.Ancak benim beceremedim mi u dakika gibi cihazi parmak izi okuyucu ile uyandırmak mümkünmü .Birde güncelleme için oto yok demi

Parmakiziyle uyandırabiliyorsunuz cihazı, bir sorun yaşamıyorum bununla ilgili. Otomatik güncelleme yok, ota üzerinden indirip wipe yaparken data harici diğer seçenekleri tikleyip flaşlıyorsunuz, güncelleme kurulumu gibi oluyor.

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Hocam Romda bir hata var mı kaç saat ekran süresi veriyor zamanla şişme yapar mı ?

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Hocam Romda bir hata var mı kaç saat ekran süresi veriyor zamanla şişme yapar mı ?

Stabil sürümde herhangi bir sorun yok hocam, ekran süresiyle pek ilgilenmiyorum o yüzden net bir bilgim yok sadece günü çıkarıyorum onu söyleyeyim. :)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Resmi olmayan yeni sürüm eklendi, gayet stabil çalışıyor, linke aşağıdan ve konu içerisinden ulaşabilirsiniz.

Üst Alt