Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Androd Q (10) Resmi olmayan sürümü yayınlandı, denemek isteyen aşağıdaki linkten indirebilir
(Temiz kurulum yapınız.)

Beta aşamasındadır, parmak izi, yüz tanıma ve plus özellikleri mevcut değildir. Kullanıma teşkil bir hataya rastlamadım. Resmi bakıcısı şuan test ediyor, tam sürümü çıktığında yayınlayacağım.

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
9
MIUI 11 orijinal yazılımı twrp den kurdum twrp yi kaybettim.cihaz orijinal recovery i kurdu. Tekrar twrp yi kurmak için önceki yol geçerli mi yoksa 11 e özel bir durum var mı ?

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
MIUI 11 orijinal yazılımı twrp den kurdum twrp yi kaybettim.cihaz orijinal recovery i kurdu. Tekrar twrp yi kurmak için önceki yol geçerli mi yoksa 11 e özel bir durum var mı ?
Aynı hocam bir değişiklik yok.

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Androd Q (10) Resmi olmayan sürümü yayınlandı, denemek isteyen aşağıdaki linkten indirebilir
(Temiz kurulum yapınız.)

Beta aşamasındadır, parmak izi, yüz tanıma ve plus özellikleri mevcut değildir. Kullanıma teşkil bir hataya rastlamadım. Resmi bakıcısı şuan test ediyor, tam sürümü çıktığında yayınlayacağım.
Q ya bir müddet uzak durmayı düşünüyorum çünkü tahmin etmediğim hatalar cikicak gibime geliyor ne bileyim programlar uygun olmayacak vs gibi o nedenle biraz beklemek en güzeli

gcb1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
Hocam özelleştirilmiş twrp dosyasını dediğin gibi yükledim telefon artık açılmıyor. Sadece verdiğin linkten indirip imaj olarak yükledim ve yeniden başlat dedim. Baştan twrp kurayım bari.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

the system has been destroyed hatası veriyor makine. La nerden girdik bu işe.

Son düzenleme:

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
9
Hocam özelleştirilmiş twrp dosyasını dediğin gibi yükledim telefon artık açılmıyor. Sadece verdiğin linkten indirip imaj olarak yükledim ve yeniden başlat dedim. Baştan twrp kurayım bari.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

the system has been destroyed hatası veriyor makine. La nerden girdik bu işe.
Sıkıntı yapma kardeşim.belli ki bir şeyleri ters yapmışsın.en kötü mi flash ile orijinal yazılımı atarsın olur biter.forumda detaylı anlatım var bu konuda.

Geçmiş olsun.

emrezafrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
plus romda dosyalar uygulamasından silme işlemi yaparken normalde silmek istediğinize eminmisiniz tarzından birşey yazması gereken kutu boş gözüküyor sadece altta tamam ve iptal var.Bu bug acaba sadece bende mi var yoksa gene bir sorun mu ? ya da font değiştirmiştim onunla alakalı olabilr mi ?

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
9
plus romda dosyalar uygulamasından silme işlemi yaparken normalde silmek istediğinize eminmisiniz tarzından birşey yazması gereken kutu boş gözüküyor sadece altta tamam ve iptal var.Bu bug acaba sadece bende mi var yoksa gene bir sorun mu ? ya da font değiştirmiştim onunla alakalı olabilr mi ?
Muhtemelen font değişimi. Öyle bi bug yok.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86

Senin için Note4'e tekrar beta Q kurdum bir kaç saat denedim hocam fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım bilgine :)

Üst Alt