Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Geliştiriciden aldığım bilgiye göre geç uyanma sorununu giderdikten sonra dahili hafıza içerisindeki dosya şifrelemesi çözülememe problemi ortaya çıkmış buna istinaden 09.01 tarihli stabil sürüme geçiş için dahili hafızanızı "format data" kısmından temizleyip ondan sonra kurulum yapmanız gerekmekte, öncesinde dosya yedeklerinizi almayı unutmayınız! Sorun giderilene dek güncel sürümün ana sayfada linki paylaşılmayacaktır.

Tecrübemi sorarsanız, diğer tüm sürümlerden daha performanslı, akıcı ve stabil rom olmuş :) En önemlisi geç uyanma sorunu artık yok.

Link:

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Geliştiriciden aldığım bilgiye göre geç uyanma sorununu giderdikten sonra dahili hafıza içerisindeki dosya şifrelemesi çözülememe problemi ortaya çıkmış buna istinaden 09.01 tarihli stabil sürüme geçiş için dahili hafızanızı "format data" kısmından temizleyip ondan sonra kurulum yapmanız gerekmekte, öncesinde dosya yedeklerinizi almayı unutmayınız! Sorun giderilene dek güncel sürümün ana sayfada linki paylaşılmayacaktır.

Tecrübemi sorarsanız, diğer tüm sürümlerden daha performanslı, akıcı ve stabil rom olmuş :) En önemlisi geç uyanma sorunu artık yok.

Link:
Bişey sorayım hocam. Kullanıyorsun sürekli olarak bu romu. Banka hesabı , mail gibi güvenlik açığı oluşabilecek bir durum varmı veya yaşadınızmı

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Mi Max helyum kurduğum 2018_11_05 rom harici bütün yeni guncellemeler berbat.son güncellemede de takvim eksik verilmis

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Hocam TEŞEKKÜRLER paylaşım için şu anda romu indiriyorum daha evvel bootlogers kullandim şimdi de aosp expended yüklü yalnız pil sürem düşük geldi umarım bu rom beklentilerimi karışılar birde google uygulamalari için herhangi bir gapps dosyası flaşlasak sıkıntı çıkar mı hangisini yüklemek gerekir,daha doğrusu gapps yükleniyor mu bu roma.

Link:

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Bişey sorayım hocam. Kullanıyorsun sürekli olarak bu romu. Banka hesabı , mail gibi güvenlik açığı oluşabilecek bir durum varmı veya yaşadınızmı

Hayır herhangi bir sıkıntı yaşamadım ha banka uygulaması olarak sadece enpara kullanıyorum onda da cihaz rootlu olduğu için karekodlu işlemleri yaptırmıyor fakat magiskten enpara için root gizlediğim andan sonra sıkıntı olmuyor :) Bilmiyorum ben bu romun beta sürümlerini de diğer kullanıcılar için deneyimlemek için kuruyorum biraz aman geçiriyorum ama burada belirttiklerimin dışında herhangi bir sorun yaşamıyorum, bir sıkıntı olursa da belirtiyorum zaten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam TEŞEKKÜRLER paylaşım için şu anda romu indiriyorum daha evvel bootlogers kullandim şimdi de aosp expended yüklü yalnız pil sürem düşük geldi umarım bu rom beklentilerimi karışılar birde google uygulamalari için herhangi bir gapps dosyası flaşlasak sıkıntı çıkar mı hangisini yüklemek gerekir,daha doğrusu gapps yükleniyor mu bu roma.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ana sayfasında da belirttiğim gibi rom içerisinde nano gapps paketi mevcut ekstradan bir gapps kurmayınız. Rom kurulumundan sonra magisk flaşlarsınız olur biter :)

Son düzenleme:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
12.01.2019 tarihli yeni resmi sürüm eklendi. Değişiklik kaydı ana sayfada yer almaktadır.

Turancen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
turan
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
12.01.2019 tarihli yeni resmi sürüm eklendi. Değişiklik kaydı ana sayfada yer almaktadır.

Ota üzerinden uyarı geldi güncelleme çıktı diye ama "bu yapı otomatik güncelleştirilemiyor" diye hata veriyor, format atmadan direk romun üstüne kursam bir sorun olurmu acaba. O kadar ayar çektim gitmesini istemem. Teşekkürler

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Ota üzerinden uyarı geldi güncelleme çıktı diye ama "bu yapı otomatik güncelleştirilemiyor" diye hata veriyor, format atmadan direk romun üstüne kursam bir sorun olurmu acaba. O kadar ayar çektim gitmesini istemem. Teşekkürler

Dili ingilizce yaptıktan sonra indirebilirsiniz. Twrpden güncelleme yapabilirsiniz, lakin tavsiyem temiz kurulum yapmanız zaten google kurulum sonrasında uygulama ve verilerinizi geri yüklüyor.

mesutaslan198726

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mesutaslan
Cihazım
mi5
Konular
2

Usta merhabalar bende mi5 var ve güncel olan 9 sürümünü yükledim rom olarak telefon Android 9 oldu. Şimdi sorum şu mi hesabıma giremiyorum herşey google üzerinden yapılıyor. Nasıl mi hesabı açacam bu rom da. Son olarak da normal diğer custom rom ile bu kurduğumuz PixelExperience_gemini-9.0 rom aosp nin ne farkı var.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Usta merhabalar bende mi5 var ve güncel olan 9 sürümünü yükledim rom olarak telefon Android 9 oldu. Şimdi sorum şu mi hesabıma giremiyorum herşey google üzerinden yapılıyor. Nasıl mi hesabı açacam bu rom da. Son olarak da normal diğer custom rom ile bu kurduğumuz PixelExperience_gemini-9.0 rom aosp nin ne farkı var.

Miui romlar miui arayüzündeki costum romlar, aosp ise saf android üzerine yapılan özelleştirmeleri kapsar. Aosp benim gözümde her zaman daha stabil olduğu için bu ve bunun gibi romları kullanıyorum Aosp olduğu için yedekleme ve geri yükleme işlemleri sadece google hesabı üzerinden yapılıyor. Mi ile alakanız yok yani şuan :)

Üst Alt