Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Hala pixeldemisniz.yeni güncelleme gelmedi bu telefonda ısınma sorunu olunca son güncellemeden sonra miu ya dönmüştüm ama yeni güncelleme gelmeyince pixel den korktum.Lineaga konusunda düşünceniz nedir pixel ile kıyaslama yapınca . Rr ve bilis yükledim ama o kadar özellestirme varki insan özellestirme içinde kayboluyor.Su an için pi olarak pixel ve lineage var aklımda

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Hala pixeldemisniz.yeni güncelleme gelmedi bu telefonda ısınma sorunu olunca son güncellemeden sonra miu ya dönmüştüm ama yeni güncelleme gelmeyince pixel den korktum.Lineaga konusunda düşünceniz nedir pixel ile kıyaslama yapınca . Rr ve bilis yükledim ama o kadar özellestirme varki insan özellestirme içinde kayboluyor.Su an için pi olarak pixel ve lineage var aklımda

Mido için unofficial linklerini paylaşmıştım resmi güncellemeyi beklemeden oradan kurup güncelliyorum. Lineage çok boş geliyor o yüzden uzak duruyorum, Crdroid i önerebilirim, deneyebilirsiniz.

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Crdroid mi max helyum romu yok. Pixel i takip ediyorum sürekli yeni güncelleme varmı diye ama son 2018.11.20 var son olarak. Isınma neden yaptı acaba sorunum o benim tekrar yükleyecem bu akşam bakalım yapacakmı tekrar

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Son güncellemeyi indirip yükleyen varmı.Guncelledigimde telefon android durduruldu diyor ve duzelmiyor

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
Ya arkadaş beta dan çıkıp atabilecek gecelerdi iyiydi bir türlü betadan çıkamadılar
Hatalari: smart TV kaplosusuz bağlanmıyor cep bankacılığında güvenli saymadiklarinda ATM den cihazla para çekmeye gibi vs izin vermiyor
Rom un kendisi resmi degilki linkde resmi link demişsiniz pie kendi sitesinden indir direk artarnatif linklere gerek yok bence bide güvenilir rom değiller bence bir lisaslari yok şirketleri yok biraz güvenli ama biraz lineage gibi geliyor oda arkadaş gecelik sürümden bir turlu stabile geçmeden android sürümü değişiyor aksamlari ek iş olsun diye mi yapıyorlar nasıl şirket anlamadım

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Ya arkadaş beta dan çıkıp atabilecek gecelerdi iyiydi bir türlü betadan çıkamadılar
Hatalari: smart TV kaplosusuz bağlanmıyor cep bankacılığında güvenli saymadiklarinda ATM den cihazla para çekmeye gibi vs izin vermiyor
Rom un kendisi resmi degilki linkde resmi link demişsiniz pie kendi sitesinden indir direk artarnatif linklere gerek yok bence bide güvenilir rom değiller bence bir lisaslari yok şirketleri yok biraz güvenli ama biraz lineage gibi geliyor oda arkadaş gecelik sürümden bir turlu stabile geçmeden android sürümü değişiyor aksamlari ek iş olsun diye mi yapıyorlar nasıl şirket anlamadım

Resmi linkleri de verdim oradan indirebilirsin. Resmi olmayan sürümleri önce deniyorum öyle linkini ekliyorum, ben bir sorun yaşamadım bankacılık uygulamamda. (enpara)

Üst Alt